Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Éjszakai fürdőzés? Van pár...

Éjszakai fürdőzés? Van pár kérdésem szerintetek?

Figyelt kérdés

Nos elsősorban, hogy mi lesz ha elmegyünk, és nem lesz senki rajtunk kívül...

és mondjuk ezért vagy be sem engednek, vagy beengednek, csak 2 órát maradhatunk, vgy annyit sem, mehogy nicns senki, és kettőnkér nemtart nyitva a fürdő...

majdnem csak oda 100 km re van a fürdő. szal kicsit parázok iylenek miatt, főleg ugye a jó magyar mentalitásu dolgozok

"nincs senki vagy csak páran zavarjuk ki őket 10 kor, és gyerünkhaza ugyis éjfélig fizetnek minket"...:/



2012. aug. 31. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
???? 100 kilométert utazni azért, hogy éjszakai fürdőzzél? Nincs közelebb fürdő? Esetleg Balaton, folyó, bármi?
2012. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában nincs minden nap éjszakai fürdőzés,most még utolsó alkalmak egyikét ugyis próbálják kihasználni az emberek.

Lesznek rajtatok kívül,ebben biztos lehetsz.

És nem zavarnak haza este 10kor,,főleg hogy 9kor szokott kezdődni.

2012. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz senki, ja :) Aztán meg mozdulni sem tudsz :)

Lásd Aqua-World strandok éjszakája, be sem engedték az embereket 10 óra után, holott éjfélig lehetett fürdeni. És nem azért, mert kevesen, hanem azért, mert SOKAN voltak.

De én eddig akárhol éjszakai fürdőztem (márpedig voltam egy pár helyen) mindenhol tömeg volt.

2012. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Éjszakai fürdőzéseket újabban szoktak a helyi fürdők is tartani, és igen,ahogy előttem írták, éjjel 2-ig, fél 3-ig szokták tartani,és nem, nem zavarják haza a vendéget, mert ez a turizmus, erről szól az idegenforgalom, a vendég fizessen, és ha fizetett,akkor érezze jól magát cserébe a pénzéért... aki nem így gondolkodik, hanem úgy,hogy a vendég tegye le a pénzt és húzzon haza(egyébként meg dögöljön meg), az ne menjen idegenforgalomba,vendéglátóiparba,turizmusba, mert nem való oda!

Az ilyen alkalmak aránylag ritkák amúgy... de semmiképp se mindennaposak egy fürdő életében, nyáron...

2012. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

8 tól lehet menni elvileg, és éjfélig tart...


nincs közelebb sajnos..:/ a helyi uszodát meg inkább hagyjuk..XD meg ott nincs is rá mód...


szóval akko lesznek azért...jolvan...bnőmmel akarok menni, de még nembiztos...csak egy gyors 5 let volt...

2012. aug. 31. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!