Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol érdemes Budapesten éjszaká...

Hol érdemes Budapesten éjszakázni (az utcán)? Melyek a legbiztonságosabb területek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség előtti lépcsők.
2012. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sehol. Egyáltalán: nem-hajléktalannak miért kellene utcán éjszakázni? Nem értelek.
2012. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy nem hajléktalan??
2012. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Késő éjszaka érek Pestre, de már akkor nem mennek vonatok. Így meg kell várnom a hajnalt.
2012. aug. 31. 18:51
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg ennyire veszélyes lenne, hogy csak a rendőrség előtt biztonságos?
2012. aug. 31. 19:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nem ismered a várost, akkor azért ne nagyon mászkálj össze.vissza. vannak rossz tapasztalatok. Olyan helyre menj (a rendőrség közelségén kívül), ahol sok külföldi turista van, éjszaka is sokan jönnek-mennek. Valami ismert látványossághoz. De sötétebb mellékutcákba, parkokba ne nagyon, szerintem.
2012. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok sikátorokban, sötét utcákban járkálni.
2012. aug. 31. 19:16
 8/11 anonim ***** válasza:

3-as: a hajléktalanok általában tapasztalatból tudják, melyek a kevésbé veszélyes helyek éjszakára. Nem hinném, hogy interneten kérdezősködnének e felől.

Mostmár értem a Kérdezőt. Ha a nagy pályaudvarok valamelyikére érkezik be a vonatod, talán az lenne a legokosabb, ha ott maradnál, - lehetőleg a forgalmi iroda és a szolgálattevő vasutasok közelében (régen utaztam vonaton..nem tudom, ez manapság még lehetséges-e.)

2012. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy ez lehetséges, régen én is jártam úgy, hogy valamiért pályaudvaron rekedtem. Ott elszunyókáltam. De pár éve lent jártam a Nyírségben, késői indulás, vonat Fehérgyarmatról Mátészalkára, másik Mátészalkáról Debrecenbe, és ott rekedtem. Nem koszos csavargó, öltönyös úr, aktatáskával, viszgaelnök. Gondoltam, várom a hajnalt. Úgy kivágtak éjfél után a pályaudvarról, mint egy pakisztáni menekültet! Szó szerint kizavartak, villanyt leoltották, bezártak! Bolyongtam a környező utcákban hajnalig, közben eleredt az eső is...
2012. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A mi környékünk, Gazdagrét elég biztonságos, én itt aludnék, ha kellene. Csak elég messze van a pályaudvaroktól (mondjuk épp ezért biztonságos többek közt, mert a pályaudvar környéke valahogy minden városban egy nagy gettó...)
2012. szept. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!