Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szokott még valaki úgy izgulni...

Szokott még valaki úgy izgulni rajtam kívül, hogy teljesen kiidegeli magát és a körülötte lévőket egyaránt?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok sajnos és évek óta hiába próbálok rajta változtatni. Annyira ideges vagyok egy elkövetkezendő dolog miatt, hogy néha csak úgy sírógörcsöt kapok, küszködök, bunkó vagyok és teljesen ki vagyok készülve. Mi lehet erre a megoldás?

2012. szept. 1. 15:48
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én is hasonló gonddal küszködök. Ezeddig nem találtam megoldást rá, bár egyszer volt barátnőm aki szeretett olyannak amilyen vagyok akkor teljesen felszabadult voltam, illetve amit mostanában próbálgatok az agykontroll, valahogy ezt a gátlást megszüntetni, mondogatom magamnak, hogy "szeretlek" és közben szeretettel gondolok magamra ha valamilyen hibamat gátlásomat észreveszem. Ha esetleg volna vmi jó megoldás akkor értesítsetek. 29/f

2012. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat:)
2012. szept. 4. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!