Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyek a legszebb...

Szerintetek melyek a legszebb lánynevek? Lotti, Letícia, Leila, Kiara, Hanna, Lilien, Bíborka, Szonja, Dia, Míra. Nekem ezek a kedvencek! Melyik a top3 nektek és melyek a tetszős nevek még?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 19:22
 1/9 anonim válasza:
Hanna, Zsófia, Leila, Miriam :)
2012. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Dia a legjobb :D

Fanni

Kinga


Kitti, is tetszik még :D

2012. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Fanni nagyon tetszett és most a nyáron Horvátországban találkoztam egy lánnyal akit Ana-nak hívnak neki is nagyon szép a neve :) 3. pedig legyen az Angelika ( első szerelmemnek a neve) :D
2012. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tünde, Panna,Ilona
2012. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Regina

2. Emília

3. Petra

Tetszik még: Szofia, Anna, Blanka, Alíz, Eliz, Jázmin.

Mostanában elég gyakoriak. De hát szinte minden szép név benne van a top 100-ban. Az emberek többsége tudja, mi a szép, ezek szerint. :)

Amiket te írtál, azok közül a Lilient imádom, szerintem az egyik legszebb lánynév; azon kívül tetszik még a Hanna és Mira (pontos i-vel)

Fiú nevekből: Ármin, Alex, Dániel.

19/L

2013. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bella,Beatrix,Kíra
2013. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Natasa natalia, szonja, hanna, zsanna, zsanett, ivett, barbara, jenifer, klaudia, mira, kira
2013. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Auróra.:D
2013. júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

1.Kiara

2.Dia

3.Míra

:)

2014. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!