Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetves az osztálytársam....

Tetves az osztálytársam. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Ma kezdődött a suli és ismertem meg a lányt,elbeszélgettünk meg minden és később feltűnt hogy bogarak mászkálnak a hajában o.O meg vakarózik..én spec krvára félek h elkapom tőle..szóljak neki vagy ne? 16L

2012. szept. 3. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szólj!
2012. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet már el is kaptad tőle. Vagy nem közvetlenül tőle hanem bőven elég ha egy barátnője volt közel hozzá aztán te meg ahhoz kerültél közelebb. A lényeg az hogy mindenképp szólj neki mert lehet hogy nem tudd róla, de ha nem akarod megbántani meg azt sem szeretnéd hogy bevágja a durcát és sértődésében ne higgye el neked a dolgot, hívd el valahová és négyszemközt értelmesen mondd el neki a dolgot.
2012. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

talán oviban vagy alsó tagozatban nálunk is volt egy lány aki tetves volt és sokan elkapták köztük én is.

Figy ha elég bátor vagy akkor esetleg megkereshetnéd a tanárt és négyszemközt beszélhetnél vele erről, ő hátha szól a tetves lány szüleinek persze megmondhatod a tanárnak hogy ne mondja el hogy te szóltál. A tetű nagyon könnyen terjed

2012. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, másodikosan én is az voltam... BORZALMAS VOLT. Majdnem fenéékig érő hajam volt és abból nem túl nönnyű eltüntetni. Mondjuka z egész suli az vol. Mindneképpen szólj és nézesd át a hajad valakivel.
2012. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A #2 és 3#válaszban mindent megtalálsz. Válaszd ki a szimpatikusat és cselekedj azonnal, és diszkréten. Otthon szólj a szüleidnek a problémáról, és kérd, hogy nézzenek meg alaposan. A korai kezelés eredményesebb és könnyebb, mint később.

Remélem minden téren sikerrel jársz.

2012. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a faluban is van egy 6 gyerekes család + egy magzat anyuka hasában, mindegyik tele van tetűvel.

Elvitték őket orvoshoz és meg van nekik tiltva hogy iskolába menjenek a gyerekek. Ha valaki tetves az ne járjon iskolába! Szólj a tanároknak, ofőnek, védőnőnek stb és kezeltessék a lányt!!

2012. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemmertem elmondani neki..bár célozgattam de csak röhögött. Végül a seggigérő hajamból tetűtanya lett..de megoldottam,azóta nemhordok fésűt suliba,köszönöm a válaszokat :D
2013. febr. 6. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!