Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma egy újabb tanárverésről...

Ma egy újabb tanárverésről hallottam a hírekben. Nem vagyok pedagógus, de el sem tudom képzelni, mit gondolnak ilyenkor a szülők. Talán helyeslik, hogy a törvény megengedi ezt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy ezt hogyan gondolják. A giminkben se tanárnak, se diáknak nem jutna eszébe verekedni. Igaz kultúrált veszekedések vannak, de nincs erőszak se diak diak, se tanár diák között. 8 éve vagyok ott.
2012. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Most őszintén mit vársz? Lakatos Rikárdó 13 évesen egyest kapott szövegértésből általános negyedikben, Lakatosné ezt meg nem "hagyhassa", a tanár biztos azért adott egyest, mert a kicsi fia c.igány. Hisz' ő rendes gyerek, segít az apjának lopni, és azzal a kis "cigány lyánykával" is komoly kapcsolata van, mióta teherbe ejtette... Szóval Rikárdó egy áldott jó gyerek, igaz, csibészkedik, de hát melyik fiú nem?
2012. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!

A 2. válaszoló nagyon jól megfogalmazta, megint és még mindig a cigányokkal van a baj.

2012. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mustafa33 ***** válasza:
A 2-es válaszát folytatnám. Rikardó jelentkezni fog az orvosi egyetemre, és mivel kátrányos helyzetű, fel fogják venni, annál inkább, mert addigra pozitív diszkriminációs kvóták lesznek amerikai mintára. Amolyan fordított numerus clausus. Ugyanebből az okból el is fogja végezni. Igaz hogy olvasni sem tud, de azt betegségnek nyilvánítják és megússza. Ez általános lesz. Na akkor fog virágzani igazán az alternatív medicína. Mindenki inkább kuruzslóhoz megy majd.
2012. szept. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mustafa33 ***** válasza:
86%
Egyszer betévedtem Tornanádaska közepére a föútról. Rückvertzben tapostam padlóig a pedált, nem mertem időt pocsékolni fordulásal. ☻
2012. szept. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha a tanárok felhagynának a diákveréssel, akkor tanárverések sem fordulnának elő. Az ombudsmannhoz 2014ben 600 bejelentés érkezett diákverésről. Ehhez képest a "tanárverések" száma nagyon alacsony.
2016. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!