Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tilos a torrent hasznalata?

Tilos a torrent hasznalata?

Figyelt kérdés
A hirekben ugy hallottam,hogy akar 4ev letoltendot is kaphat valaki azert mert a kulonbozo torrent oldalakon pl ncore,beload,isohunt stb. letolt filmeket es utana hagya seedelni.Szeretnem tudni hogy ebbol mi az igazsag es mi nem,elore is koszonom a hozzaerto uzeneteket.

2012. szept. 8. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Tilos és bűnös dolog. Sőt kérdezni is bűn róla, cenzúra van kisfiam, tanuld meg.

Az én torrentes kérdésem törölték, ha nem akarod hogy örökre elhallgattassanak, ne beszélj a gonoszról!

2012. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tactical ***** válasza:
100%

Senkit sem érdekel, hogy ki használ itt torrentet, a hatóságokat az érdekli, hogy ki üzemelteti.

Magyarországon a letöltés nem illegális csak a megosztás!

Szóval, ha nem készítesz róla másolatot és nem töltöd fel sehova sem, akkor nem követsz el bűncselekményt.

2012. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Elvileg nem megengedett, gyakorlatilag semmit nem tudnak csinálni ellene. Szerintem mindenki használ ilyen oldalakat, mivel nincs olyan hülye aki fizetne egy filmért vagy zenéért ha ingyen is le tudja tölteni.
2012. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ameddig nem kereskedsz a letöltött holmikkal, hanem csak a magad örömére töltögetsz, a kutyát nem érdekled.
2012. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!