Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért az alul öltözött k u r...

Miért az alul öltözött k u r v á k a "szupcsik"?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és van 3 osztálytársam, akik olyan alul öltözöttek, hogy az már fáj :( mini szoknya ujjatlannal, mini koktél ruha, tűsarkú.... (nem túlzok) Folyton viháncolnak, még órán is, és ezt nem csak én állítom. Ne, vagyok irigy, mert nem akarok ilyen korban "pasizni". Az osztálytársaim (fiúk) oda meg vissza vannak értük.Pl.: egyik elfut tesiórán, akkor az olyan szupi, de viszont ha a egyik, kicsi molettebb osztálytársnőm ugyanazt scinálja akkor máris le van cseszve, hogy miért fut el előle. De nem csak a fiúk, hanem a tanárok kedvencei is: Törin felelés lesz , kit választanak i? Hát persze ,hogy az egyik r ibit , de ő elkezdi mondani (mert nem tanult) Ne! ne! ne!... nem nem kellett felelnie. Engem is bírnak a fiúk, csak haverkényt :) De őket imádják, évfolyamtársaink (lányok és fiúk) is utálják őket. A kérdés: Őket miért szeretik, mindenkikkel bunkók!?

2012. szept. 12. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövik a normálisabbak. Ahogy olvastam az írásod, valószínű, hogy neked lesz normális barátod, életed, ők meg egyszer csak pofára esnek.
2012. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresési kulcsszó: prostituált :DD
2012. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném ezt végre egy legalább 16 éves szájából hallani... :D
2012. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Hidd el, akinek a szülője engedi ezt, ott valami nincsen rendben.
2012. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. szept. 12. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nincs veszve még teljesen ez a világ, mert akadnak még fiatalok, akik úgy gondolkodnak, mint te. :) Hidd el, a hátuk mögött a fiúk leírják, kutyába se veszik őket. Az, hogy téged bírnak, haverként kezelnek, jó jel: téged partnernek tekintenek, egyenrangú félként kezelnek. Ami teljesen jogos, mert érettebb vagy a korodnál, és eszed is van. Az ilyen könnyűvérű ribancokat senki se veszi komolyan. Az, hogy valakin nevetnek, egyáltalán nem jó jel. Sőt.
2012. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. szept. 14. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!