Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lenne érdemes eladásra...

Hol lenne érdemes eladásra kínálni ruhát, szám. Tech eszközöt?

Figyelt kérdés

Vannak olyan ruháim és egyéb használati tárgyaim, amiket ugyan használtam, de nagyon keveset, és ezért szeretném ezeket eladni. Expresszen és jófogáson kívül mit tudnátok ajánlani, ahol biztonságosan meg tudnám hirdetni?

Vagy milyen tapasztalataitok vannak ilyen eladásokkal kapcsolatban?


2012. szept. 13. 10:16
 1/2 anonim válasza:

(Rossz a kategória) aprod.hu, vatera.hu, topapro.hu, aprohirdetes.biz, aprohirdetes.com, apronet.hu

Csinálhatsz garázsvásárt is. Ha neten adod el, tedd fel több helyre is, ezeket írd fel, és ha valamelyiket elviszik, szedd le mindenhonnan. Így jut el több emberhez. De a vatera szerintem a legmegbízhatóbb.

2012. szept. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nem igazán tudtam hova is illene a kérdésem, és ebben a kategóriában találtam hasonlót, azért választottam én is ezt.

2012. szept. 13. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!