Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc időjárásotok?...

Melyik a kedvenc időjárásotok? Más is szereti rajtam kívül ezt a borongós, hideg, esős őszi időt, vagy csak?

Figyelt kérdés
Mindenki szidja ezt az időt,hogy borús, esős,utálják... stb.. Én viszont ez imádom. Már nyáron is alig várom,hogy ilyen legyen az idő, hosszú pulcsi,farmer.. stb.. Más is szereti?
2012. szept. 13. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igeen én is szeretem reggel nagyon jó esős-illat" volt mármint tárva nyitva volt ablakom így jó volt felkelni.

meg szeretem az őszi száraz hideget is amikor azért felfel bukkan a nap és látod a leheletedet is az a legjobb :)

2012. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek. :) Bár én pont a napsütést nem szeretem ősszel.
2012. szept. 13. 19:04
 3/9 anonim válasza:
100%
kedvenc évszakom nekem is (:
2012. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem szeretem az esőt és a hideget, rossz kedvem lesz tőle. Ellenben amikor meleg van és süt a Nap, az olyan jó :D
2012. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban a havat szeretem, de a mostani időjárás nekem A Sétaidő. Még nem kell kabát, elég egy hosszúujjú, kellemes hűvös van, borult, nem szállnak a bogarak, és ember is kevés járkál :) Ilyenkor a legjobb sétálni.
2012. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
vártam már az idei őszi melankóliát :)
2012. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc évszakom a tél :D, a kedvenc időjárásom, ha nem megyek sehová akkor az esős, viharos idő, ha viszont megyek szórakozni akkor a száraz, borús, hideg időt :D a naptól rosszul leszek.
2012. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem,amikor teljesen szürke az ég és azt sem lehet megállapítani,hogy nappal van,dél,vagy szürkület.Az esőt azért nem bírom,mert olyankor nem lehet kimenni a szabad ég alá,de ezt a 20 fokot el tudnám viselni még sokáig:)
2012. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem :) Az esőt annyira nem, de az is hozzá tartozik :D Ősszel van a szülinapom is :D

A meleget, nyarat gyűlölöm :D Nincsenek is nyári ruháim egyébként :D

2012. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!