Panaszkodós vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan munkám van, ami mostanában rosszul megy, a fizetés is lement átmenetileg, egész nap dolgozom (7:30-19:00), nem járok kb wehova mert egyedül nem érdekes. Nem akarok ezekröl senkinek sem beszélni,tve mást is megfertözni a hangulatommal, de valahova ki kell menni a lelki szemétnek. Baratnömmel beszélgettem ma, de nem tudtam jókedvü lenni, elmondtam neki a munka dolgot stb. Igyekszem pozitivan hozzáállni a dolgokhoz, de valahogy nem megy.
2012. szept. 14. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
sajnos nagyon sokan vagyunk ezzel így! És még örülhetünk, hogy munkánk van, de hogy hogy élünk meg belőle, az egy más kérdés! :((
2012. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mitől is lennél jókedvű, ha a munkán kívül nem történik veled semmi extrém. Szerintem hétvégén rángasd ki magad és menjetek bulizni valakivel, attól biztosan feldobódnál.
2012. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!