Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen érzések kerítettek...

Milyen érzések kerítettek hatalmukba a legelső munkahelyednél?

Figyelt kérdés

Mármint a legelső nap előtt. Vártad, izgultál esetleg féltél egy kicsit? Nem ez az első munkahelyem (volt már egy három hónapos gyakorlatom, de az határozott idejű szerződés volt)

Nekem az egyik részem egy kicsit várja, de motoszkál egy új gondolat is: végérvényesen felnőttem, többet nincs lazítás a szabadnapokon kívül hétköznap és minden hétköznap munka lesz túlórákkal.

Nektek milyen érzéseitek voltak?


2012. szept. 14. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Örültem, meg büszke voltam, hogy mostmár én is felnőtt vagyok és nem gyerek. ....

Másrészt mivel oda jártam 2 éven keresztül gyakorlatra, nem volt ismeretlen sem a leendő munkaköröm, sem a leendő munkatársak. Ezért félénkség, szorongás, stb. nem volt bennem.

2012. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek életemben először dolgozni :D Egyből le kell húznom 10 órát. Leginkább attól félek, hogy nem lesz türelmem és nyűgösködni fogok, főleg, hogy kisgyerekek fognak körbevenni. Meg a szüleik. Vállaltam, tehát a holnapi napot mindenképp végig kell csinálnom, most készülök rá lelkileg :) Mondjuk ez nem olyan nagy dolog, csak szombatonként kell mennem, meg persze csak akkor, ha holnap nem rontok el semmit. Bár amilyen szerencsétlen tudok lenni néha...
2012. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!