Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Abban, hogy az iskolában egy-két évfolyamtársam reggel amikor először jön közénk, kezet fog ott mindenkivel a fiúk közül rajtam kívül, csak engem hagynak ki, mintha ott se lennék? Miért lehet hogy én nem vagyok méltó arra hogy köszönjenek nekem?

Ezt nem úgy értem hogy elvárom hogy előre köszönjenek hanem csak rosszul esik ha valakik olyan látványosan levegőnek néznek, hogy köszönni se akarnak nekem.


2012. szept. 14. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
ők a menők :)
2012. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

xD Amúgy egy vicc is eszembe jut erről:

-Doktor úr, engem állandóan semmibe vesznek.

-Következő!


:D

2012. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak valami banda köszönés.
2012. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, majd ha szívességet kérnek vagy akármi mást, viszonozhatod a levegőnek nézést.
2012. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb érj oda később mint ez a néhány b*nkó és vidáman barátságosan fogj kezet mindenkivel, de őket hagyd ki. Kicsit hadd tudják meg milyen érzés.

Vagy amikor odaérsz az egyikhez, nyújtod a kezed hogy kezet fognál vele, és amikor ő is kinyújtja akkor visszahúzod, és azt mondod neki, hogy jajj bocs, nem ismerjük egymást.

Ha azt akarod hogy észrevegyenek, akkor ez a módja sajnos: bunkónak kell lenni az emberekkel.

2012. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Plotargergely válasza:
Lehet hogy közeli ismerősök v. lehet,hogy csak nem vesznek észre abban az órában.:l
2012. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!