Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincs valami ismerkedős oldal...

Nincs valami ismerkedős oldal tiniknek?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkivel sem járni vagy ilyesmi, csak úgy beszélgetni. Itt a környéken nincsenek normális gyerekek, mindenki átvette azt a páwa stílust. Így errefelé csak egy barátnőm van, vele tudok beszélgetni.

Nincs a neten valami oldal, olyasmi mondjuk, mint a chat.hu, csak tiniknek, hogy tudjunk valakivel beszélgetni, stb.? :D

14l


2012. szept. 16. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Facebook.;)
2012. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi de én konkrétan valami társkereső oldal féleségre gondoltam, csak nem társkereső, hanem ilyen barátkereső vagy mi...

Esetleg a chat.hu-ra regisztrálnék, de régebben is fent voltam rajta és direkt valami olyasmit jelöltem be, hogy barátkozni szeretnék, erre rámírt egy magát 23 évesnek kiadó, de szerintem vagy 40 éves hapsi, hogy szívesen lefeküdne velem...Úgyhogy azért nem akarok ilyen oldalakra regisztrálni.

2012. szept. 17. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:

chatrulette.com

én ezt szoktam használni, igaz, hogy nemzetközi, de sok a magyar is. arra pedig nincs garancia, hogy egy oldalon csak normális emberek regisztrálnak. perverzek szintemindegyiken vannak :D azokat törlöd, tiltod aztán kész :) 16L

2013. aug. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!