Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon melyik települé...

Magyarországon melyik településen van a legkevesebb cigány?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan, ahol egyáltalán nem élnek? Ha nem is tudtok konkrét települést, csak annyit mondjatok, hogy mely tájegységeken a legkisebb a romák aránya, vagy mely megyékben?
2012. szept. 16. 19:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%

Sváb falvakban a legkisebb az esélyed, hogy (másik) kisebbségi szomszédod lesz.


Egyrészt ki nem állhatják egymást, másrészt a svábok nagyon pedáns, szorgalmas emberek, és aki nem tud beilleszkedni közéjük, azt korrektül kiutálják.

2012. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Felénk úgy van, hogy mondjuk van 10 falu abból 1 falu van tele cigánnyal a többi 9 faluban max 1 család de ez is ritka.

Sopron környékről beszélek.

2012. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Heréd, Heves megye. Szószerint lebontották a lakók a házat, amit romák akartak megvenni /vagy tíz éve tele voltak vele a kereskedelmi tévék, de a falu tojik rájuk/
2012. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Mi most költöztünk el Százhalombattáról(Pest megye) ott sincsenek.
2012. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sopron környéke amúgy is szimpatikus hely. :)
2012. szept. 16. 20:01
 6/35 anonim válasza:
87%
Baranya megyében számos cigánymentes község van.
2012. szept. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
42%
Ha költözni szeretnél egy cigánymentes településre, írj és tudok segíteni. :)
2012. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
23%
Itt Romániában úgy van, hogy mondjuk 10 faluból 1 faluban élnek cigányok, a többi 9-ben nem. De amikor Magyarországra megyünk mindig megdöbbenek, hogy Magyarországon rengeteg a cigány. Amúgy Százhalombattán vannak cigányok.(4-5 család) Ott laktunk, mielőtt Romániába (Kolozsváárra/ Cluj-Napoca) költöztünk.
2012. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Egyelőre még nem aktuális a költözés, csak érdeklődtem. :)
2012. szept. 18. 21:36
 10/35 anonim ***** válasza:
4%
De mi bajod a ciganyokkal? Nekem meg hianyoznak is. Amig Magyarorszagon eltem sok cigany volt korulottem (Eltem Tiszavasváriban is) es Romaniaban Kolozsvaron szo szerint nincs cigany. Egy ket korulottunk levo faluban van egy par, de ott se sok.. Semmi nem hianyzik Mo.-rol csak a ciganyzene meg a turo rudi. Sajnos itt nincs rudi. Ciganyzene van de nem olyan mint a magyar es nem is olyan nepszeru.
2012. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!