Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ovis úszásoktatásról Pécsen...

Ovis úszásoktatásról Pécsen mit tudtok?

Figyelt kérdés

A netet bújom már egy órája, de annyira nulla információ van a legtöbb helyen, hogy már nagyon kiakaszt. A Hullámban tudom, hogy van úszásoktatás, de az elég drága. Néztem, hogy máshol is van, olcsóbban, de például olyan nincs fent a honlapon, hogy helyileg mégis hol, ami azért nagyon nem mindegy.

Arról esetleg tud bárki bármit, hogy az egyetem uszodájában van-e úszásoktatás ovisoknak? Itt lakunk mellette közvetlenül, még kisiskolás koromban én is jártam oda úszni a sulival, szóval akkor tudom, hogy volt ilyen. Jó lenne, ha oda tudna járni a fiam, ez gyalog is csak három percre van, nem kéne kibuszozni kertvárosba, aztán vissza.

Ezt találtam, ami még szimpatikus: [link]

de itt nem derül ki, hogy helyileg hova is kell menni (bár nekem a képek alapján úgy tűnik, mintha ez az ANK medencéje lenne, bár nem vagyok benne biztos).



2012. szept. 20. 11:02
 1/1 A kérdező kommentje:
Most ezt komolyan át kellett ide rakni? Kedves modik, rám azért nagyon nem jellemző, hogy minden kérdésemet ugyanabba a kategóriába nyuvasztom be, csak azért, mert azt az egyet látogatom a legtöbbet (teszem hozzá, hogy pont ott vagyok a legaktívabb, ahova átraktátok), el tudom különíteni, hogy melyik kérdésem hova tartozik. De hogy az ovis úszásoktatás miért nem maradhatott a gyerekvállalás, nevelés témakörben, azt nem tudom megérteni, elvégre gyerekkel kapcsolatos kérdés, gyereknek való program, hasonló kérdések százával vannak abban a kategóriában. Még maximum a Közoktatás, tanfolyamok kategóriában tudtam volna elképzelni, tekintve, hogy tanfolyamról kérdeztem. De hogy ide milyen logika mentén passzol, arra nem tudok rájönni. Abban viszont nagyjából biztos vagyok, hogy itt nem fogok rá választ kapni, szóval kedves moderátorok, nagyon köszi!
2012. szept. 20. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!