Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most vagyok elsős gimis és...

Most vagyok elsős gimis és szekálnak bővebben lent?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval most kezdtem a gimit, (koleszos vagyok) mindenki teljesen új meg minden.Az osztályom egész jó mindenkivel jóba vagyok fiukkal is elnevetgélek meg minden de van az osztályban 1 csaj aki valamiért nagyon utál(dolgokat mond a hátam mögött mert tudja hogy nem foglalkozok vele ha meg visszaszólok neki akkor kussol , mert tudja hogy karatézom és szerintem fél tőlem vagy nem tudom, de már vett egy kicsit bátorságot és ma aszt is mondta hogy nem érdekel a karate majd megverlek de szerintem nem hitte hogy hallom) az a lényeg hogy tényleg mindenki kedvel meg minden (jó megvan a magam ruhastílusa érdekes módon azért nem szólnak(magas sarkú meg egy picit nőesebben öltözöm)meg persze ez egy keményebb suli és rengeteget tanulok eddig egész jól is állok) A lényege a történetnek hogy nem tudom mi a baja ennek a csajnak mindenkivel el tudok beszélni nem értem mi lehet a baja de nagyon rosszul esik (ilyen dolgokra mindig érzékeny vagyok) Amúgy szerintem ő az a vezér fajta van 1- 2 barátnője ővalük is elvagyok jó néha őnekik beszélnek ki de az nem is zavar csak hát nagyon sz@arul esik hogy nem tudom mi a f@sz baja van velem nem akarom eszt végigcsinálni még 4 évig...
2012. szept. 20. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
*ezt
2012. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer, ha sulin kívül beszól valamit, akkor keverj le neki egyet és onnantól kussban lesz.
2012. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírási hibákért de diszlexiás vagyok és ezért is nehéz a suli és nem akarok ilyenekkel foglalkozni, amúgy meg nem verek meg senkit mert elöször is csak elásnám magam mindenki elöt aztán pedig csak önvédelemre használhatom a karatét
2012. szept. 21. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Legközelebb, ha hallod, hogy rólad beszél, menj oda és kérdezd meg, mi a problémája, vagy hívd el és úgy kérdezd meg.

Amúgy mindig, mindenhol lesz legalább egy ilyen ember, vagy rosszabb is.

2012. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!