Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt, hogyan...

Szerintetek ezt, hogyan fogják kidumálni a Directioner -ek?

Figyelt kérdés

[link] Nézzétek meg a videót!

Semmi homofób megjegyzést! Nem a homoszexualitással van baj!)



2012. szept. 22. 21:26
 1/4 anonim válasza:
24%
Nem nyitja meg..a videót. Amúgy és Directioner vagyok, de nem tom miről van szó..mivel nem tom megnyitni..na mind1..:-/
2012. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
30%
Szerintem Harry csak súgott valamit Niall fülébe. csak itt úgy látszik mint ha megcsókolta volna.
2012. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem jeleníti meg a vidit, de gondolom ez az a videó amikor Harry súg valamit Niall fülébe. Nos, ezt nem kell ki magyaráznunk mivel minden épeszű ember látja hogy amikor Harry oda megy Niall-hez mindjárt elfordítja a fejét hogy hallja amit Harry mond. Csak ennyi lenne:)
2012. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sehogy, ugyanis nincs mit kidumálni! Nem ez az egy felvétel létezik erről a jelenetről! Ebből a szemszögből pont úgy látszik, mint ha meg akarná csókolni, de ha egy kicsit keresgélsz a neten, akkor fogsz találni olyan videót erről, amiből tisztán kivehető, hogy csak súgni akart valamit!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=fk5ZR5vnwUo (1:13-1:17)

2012. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!