Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van folyton a közelemben...

Miért van folyton a közelemben ez a csay?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel még találkoztam mielőtt összeállt volna az egyetemi osztályközösség. Volt egy nagyon szép esténk, ahol jól éreztük magunkat, de valamiért nem akart folytatást, először finoman utána már agresszíven le is rázott.


2 hétig rendkívül látványosan kerülte a társaságom (sosem nézett a szemembe) de folyton a közelemben volt.


Kicsit most is kerüli a társaságom, viszont azt veszem észre, hogy az, hogy a közelemben van megmaradt, folyton figyel, bevár, elindul. De ha közvetlen kapcsolatba kerülhetnénk, pl kettesben sétálunk egy irányban átmegy az út túloldalára.


Én írtam neki a fb-on hogy mi volt ez, miért csinálja velem, konkrétan, egy nagyon aranyos, intelligens lány, de elkezdte játszani a flegma hülye p.csát, hogy biztos félreértettem, meg odanyomultam hozzá meg nem is így akarta meg nem érti.


De, pontosan érti, szinte majdnem lefeküdtünk és nem én értettem félre....


Nos a lánynak barátja van, és amúgy mindenki előtt egy vastag álarcot mutat, szerintem én vagyok az egyetlen aki belátott emögé a maszk mögé és érti az érzéseit és látom rajta, hogy valamiért szenved. Legszívesebben megölelném és puszilgatnám, simogatnám.. valamiért ezt váltja ki belőlem.


Érdekel a lány, de nem hagyja magát megközelíteni, illetve lehet, hogy tényleg nagyon nem vagyok neki szimpatikus és ezért kerül el? Teljesen összezavart.


Tanácsokat kérnék :) és lehetőleg ne azt, hogy hagyjam békén, mert akkor ki sem írtam volna a kérdést.



2012. szept. 23. 11:42
 1/10 anonim válasza:
ki az a csay?
2012. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tetszel neki?esetleg sorozatgyilkos aki áldozatokat keres?
2012. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja, nem az estén rázott le, hanem másnap, akkor még csillogott a szeme, stb.
2012. szept. 23. 11:44
 4/10 A kérdező kommentje:
max rólam hiheti azt :D
2012. szept. 23. 11:44
 5/10 anonim válasza:
pedig szerintem hagyd békén, nekem is volt már ilyen 2 IQ-s lánnyal dolgom, van sok értelmes csaj, köztük keresgélj
2012. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értsd már meg, hogy rendkívül értelmes és kedves, de megválogatja, hogy kit enged közel magához.
2012. szept. 23. 12:13
 7/10 anonim válasza:
értsem meg hogy értelmes? oké megértem, hogy értelmes, szerinted aki így viselkedik az értelmes? :) érthetetlen mennyiszer használtam az értelmes szót :)
2012. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Biztos nem tudja szegény mit akar, én sem vagyok egy egyszerű ember. Ha valami olasz adonisz lennék lehet, hogy nem lenne ennyi problémánk, de elég szar helyzetben vagyok és látszik is rajtam. Nem meri magát hozzám kötni semmilyen értelemben de mégis érdeklem.
2012. szept. 23. 13:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Barátja van, és bizonytalan. Ennyi.
2012. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D cska tudnám, hogy ezt miért helyezte át a moderátor a szerelem-szex egyéb kérdésekből :DD
2012. szept. 24. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!