Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Annyira unalmas ez a rohadt...

Annyira unalmas ez a rohadt kórház. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap délben hoztak be de olyan mintha itt lennék má legalább 1 hete. Egyedül vagyok a szobában, nem tudok senkivel sem beszélgetni a netet meg már unom. Anyám meg tesóm most mentek el nemrég de olyan szar, hogy nem vittek magukkal. Már reggel óta sírhatnékom van mert haza akarok menni. Pedig csak holnap fognak megvizsgálni, gondolom ha nem találnak semmit akkor kedden haza mehetek. De nem akarok itt lenni mert tee van cigánnyal meg tök szar minden, lepusztult az egész. Van egy 1,5 év körüli kislány aki egész nap sír mert senki nem jár be hozzá és nem foglalkoznak vele. A mellettem lévő szobába meg zsidó pap olvasta a kisfiúnak a bibliát :( annyira rossz itt lenni, én keddig depressziós leszek. Mit tehetnék?

15/L


2012. szept. 23. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Szüleiddel hozass könyveket vagy rajzolnivalót vagy nem tudom...

Neten játsszál, nézz filmeket, chatelj a haverokkal :)

Elhiszem hogy kellemetlen lehet a sok kormos lábú közt, de próbálj nem foglalkozni velük, időnként küldd el őket fürdeni...

Én nem vagyok nagy kocka, de ha beteg vagyok, elvagyok napokig a net előtt :)

2012. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 1 hétig olvastam a kórházban, közben ketten meghaltak mellettem a kórteremben.
2012. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél olvasnivalót Anyukádtól. Esetleg foglalkozz a kislánnyal, ha folyamatosan sír, és nem törődik vele senki. Magadat is lefoglalod, és neki is jó lesz.
2012. szept. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a legjobb, amit tehetsz, hogy játszol a kislánnyal! :)
2012. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Látszik, hogy otthon egész nap csak tévét néztél, különben most nem unatkoznál! Mi van, ha találnak a dokik valamit?


Előbb halsz meg az unalomban, mint a betegségben...


Mi lenne, ha olvasnál, a gyerkkel foglalkoznál, esetleg a paptól is tanulhatnál, hátha egy kicsit több esze van, mint neked!

2012. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös te egy tajparaszt vagy.


Nem szeretek olvasni mert még nem találtam olyan könyvet ami érdekelne. Este egy kicsit 'játszottam' a lánnyal de nem mertem sokáig vele lenni mert vaami fertőző vagy mi. Próbáltam már tanulni is de itt nem tudok, rajzolni sem tudok most mert vmit beleszúrtak a jobbkezemen az erembe és fáj ha megmozdítom annyira.

2012. szept. 23. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:

OK, kislányom, 4. voltam, de most már látom, hogy iszonyúan dühös vagy...

Mesélj, kire haragszol?

A betegségre?

A szüleidre?

Magadra...?


Öntsd ki a lelked, az segít....

2012. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válaszoló leírta azt amit gondolok :)
2012. szept. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4 #7 vagyok.


Na mizu? Találtál elfoglaltságot? S hogy vagy?

2012. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na mit mondtam, hogy nem találtak semmit és nincs semmi bajom. Ma mehetek haza -.-
2012. szept. 25. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!