Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Menjek át a másik kollégiumba...

Menjek át a másik kollégiumba a többiek közé?

Figyelt kérdés

Jelenleg szétrobbantották a társaságot és egyedül vagyok két másodikossal akik más karra járnak mint én.

Nagyon kicsapongó életet élnek, ezért sok konfliktusunk volt. Az egyik srác már fel is akar jelenteni.


Ennek ellenére a szoba majdnem mindig üres, kényelmes fürdő, wc van. Nagy a belmagasság, iszonyat csendes, szép, jó. Viszont távol vagyok a többiektől és gondolom ezzel minden bulitól is. Kicsit más bele is cuppantam a gépbe.


Most átmehetnék egyenesen két évfolyamtársam mellé, de lehet, hogy nem jó ötlet. A távolságnak meg vannak az előnyei. Van itt a másik koleszban egy kis privát szférám, amibe bezavar ugyan a másodikosok marhasága, de legalább a sajátom.


Nem lehet, hogy jobban járnék, ha itt maradnék?


Tudom, hogy bonyolult kérdés.


2012. szept. 24. 02:32
 1/1 A kérdező kommentje:
Szóval a baj az, hogy ez a kolesz kényelmesebb mint a másik, ahol az évfolyamtársaim vannak + nem tudom mennyire lenne előnyös, ha éjszakai fogszabályozóval, szemüvegben, pizsamában, papucsban, félkómásan látnának nap mint nap az emberek. Főleg a lányok.
2012. szept. 24. 02:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!