Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok, Ti lenézitek a...

Kamaszok, Ti lenézitek a parasztokat?

Figyelt kérdés

Indokoljatok a válaszokat, hogy miért igen és miért nem.

Olyanokra gondolok akik mezőgazdaságból élnek és van legalább 1 ha [10000 M2] földjük.


2012. szept. 24. 15:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez nagyban függ, a neveltetéstől és attól h hol nő fel vki. Én falusi környezetben nevelkedtem, már egyetemista vagyok. Én ugyan soha nem fogok gazdálkodó lenni, de eszembe nem jutna ezt a foglalkozást lenézni vagybármi ehhez hasonló, és így volt ez kamasz koromban is.
2012. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%

Nem érdekelnek.

Az ő életük, amíg nem kritizálnak engem, törzsgyökeres fővárosit, addig engem sem zavarnak, nem érdekelnek.


De amikor elkényeztetett fővárosi p*csának nevezett egy ilyen ember, na akkor már én is parasztoztam. Én nem vagyok elkényeztetett p*csa, de ő viszont paraszt. A szó mindkét értelmében.:)

2012. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

De amúgy nem nézem le őket, elvégre tök sokat melóznak.. Nyáron reggeltől estig állatokat etetnek, aratnak, stbstb, szerintem becsülendő. Nehéz lehet.

Második voltam

2012. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem nézem le... Németországban láttam "parasztokat" mit mondjak örülnék olyan életnek... De a magyarokat se, elég sokat kell gürizni... Gondolom tejel is valamennyit, de akkor is kell dolgozni. Most aztmondom, hogy ezt is kell valakinek csinálni... Iskolaigazgató is kell, WC pucoló, és étteremtulajdonos is. Nem külömb meló a többinél, csak kicsit más dolgokat kell csinálni. Sőt szerintem jó is, ha valaki megműveli a földet, csak jót tesz a gazdaságnak is... (Már persze amennyire lehet...://) Egyébként kicsit csodálom is bennük, hogy mennyit, és mit dolgoznak, mármint én képtelen lennék rá. (Nem mondom egész jó módú családból származom, ahhoz képest nem szégyenlem a munkát, sok dzsuvás dologhoz hozzányúlok, és hajlandó vagyok összepiszkolni a kezem... De azért ez valahogy sok.)


14/F

2012. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

Manapság ez már elég sértő ( a szemetelő, igénytelen bunkókra és társaikra mondjuk napjainkban, nem?) Inkább írtad volna, hogy földműves...



És NEM nézem le őket. Mondhatni ilyen közegben nevelődtem (egész kis falu az Alföld szívében), elég sok ember ebből él (habár az én családom nem földművelésből él-élt régen).

Ha Ők nem termelnének, akkor lenne rossz élet... Meg kell becsülni azt a sok, és kemény munkát amik ők végeznek, hogy legyen mit ennünk.


19f

2012. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%
Törzsgyökeres :D Uramisten :D
2012. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Én igaz, hogy városi vagyok de mit meg nem adnék azért,hogy "paraszt" legyek :D Amikor megyek mamámék(ők faluban élnek) mindig segítek nekik krumplit trágyázni vagy ilyeneket én jobban lenézem az ilyen kis városi tini pics@kat akik ilyen márkás cuccokba járnak :D Nem mondom,hogy bennem is nincs meg a városi vér mert megvan a suliba csajok közül én vagyok a legmenőbb de nagyon szeretnék inkább lenni "Paraszt" kisJány :DD
2012. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton nem, viszont ismerek olyan a te szavaddal élve "parasztot" aki tényleg egy uninteligens bunkó. Beszólogat mindenkinek ráadásul tök értelmetlen baromságokat, valaki beszélget és közbe szól valami tök értelmetlen oda nem illő hülyeséget, egy gerinctelen senki, hangosan olvasni alig tud 20 éves létére. Szóval ilyen tipikus suttyó tahó. na őt lenézem.
2012. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
nyugodtan lenézhetik a városiak a "parasztokat",de éhen döglene minden városi,ha mi nem lennénk!
2012. szept. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézem le a parasztokat, mivel a nagyszüleim mindig is földművelésből éltek, és élnek még most is. Úgy nőttem fel, hogyha mamáékhoz mentünk, mindig kellett csinálni valamit a kertben. Hagymát ültetni, gereblyézni, kukoricát darálni, hagymát fonni, és ahogy nőttem, mindig egyre nehezebb feladatokat kaptam. Városi gyerek vagyok, de van egy paraszt énem is :D
2012. szept. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!