Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok olyan színdarabot...

Tudtok olyan színdarabot keresek amin sokat lehet röhögni? Egy helyi színjátszó társulatnak. Sok szereplős érdekelne. Most lett előadva a Fekete Péter, és ahhoz hasonló színvonalú darabot keresnék.

Figyelt kérdés
A községhez képest teljes sikerrel lett előadva a darab. Nem csak egyszeri alkalommal. És az érdeklődés tekintetében elő lesz adva még párszor. És ötleteket gyűjtenék következő darabokra. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. szept. 25. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
finito
2012. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Moliére- Képzelt beteg :)
2012. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyalog galopp. Itt a szövegkönyve: [link]
2012. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fizikusok. Én még olvasva is szakadtam rajta, hát ha még jól is adják elő. Mindezen felül pedig még mélyebb tartalma, mondanivalója is van.

Vagy ott van esetleg a Tartuffe (nem tudom, jól írtam-e le, de az bizonyos, hogy Moliére a szerző).

2012. dec. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!