Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok megnyílni az...

Miért nem tudok megnyílni az osztályközösségben? Hogyan sikerült nektek megnyílnotok?

Figyelt kérdés
Egész nap csak vagyok, és bambulok. Szinte beszélni sincs kedvem. De amikor vége van a tanításoknak, egyszerre megjön a kedvem. Mit tegyek, hogy meg tudjak nyílni? Amúgy lány vagyok.
2012. szept. 28. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
És ennek ellenére haverkodnak veled vagy nem?
2012. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát néha hozzám szólnak, de annyira nem...
2012. szept. 28. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Detto. Nekem 1 év alatt nem sikerült, de szurkolok!
2012. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:/ köszönöm! remélem neked is sikerülni fog...
2012. szept. 28. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 év alatt sem sikerült a gimiben.De azért voltak barátaim,mind olyanok,mint amilyen én voltam,úgyhogy nem is volt olyan rossz.Már nem is érdekelt,hogy megnyíljak.Még a mikulásbulit is a folyosón töltöttem és tök jó volt:)
2012. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már 5 éve (középiskola kezdete) így vagyok és nem tudok vele mit kezdeni :( Sőt velem mindig ez van, sosem múlik el :( Tök utálom, hogy emiatt nincsenek barátaim :( Pedig most már egyetemen vagyok, kollégiumban, de itt sem megy az ismerkedés, beszélgetés :(

20f

2012. szept. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor látom nem vagyok ezzel egyedül:|
2012. szept. 29. 14:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!