Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz a SZJG 8....

Szerintetek mi lesz a SZJG 8. részében?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Az mi?
2012. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tuti, hogy ez lesz a legizgalmasabb rész. Cortez harcot vív a szüleivel, Ricsinek kilátástalan a helyzete, az érettségi, meg minden...
2012. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hogy nagy változások lesznek az tuti. Szerintem Cortez és Reni együtt maradnak. Biztos vagyok benne,hogy nagy bonyodalmak lesznek, de végül együtt kilábalnak a helyzetből és minden jó, ha jó a vége.

Csak győzzem kivárnia februárt. :)

2012. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, biztos ez lesz a legjobb rész!Szerintem sajnos Cortez és Reni nem maradnak együtt az érettségi után...Mindennél jobban szeretném azt hinni, hogy igen, de szerintem nem.Most komolyan.Cortez megfosztaná Renit az ösztöndíjprogramtól???Nem hiszem.Bár az is lehet, hogy akkor Cortez menne Renivel Párizsba és ott élnének...:D

Arra meg még nem gyártottam eszmefuttatást, hogy miért jöttek Cortez szülei...:D

Jaaj, nagyon várom már!

2013. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem Reni nagyon sokat filózik hogy menjen e ki Párizsba, és Cortez pedig visszajön Budapestre. Cortez steward lesz, az már tuti, Reni meg marad bölcsész :))
2013. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem Reni elfogadja és elmegy Párizsban Cortez vele megy így a Cortez szülei is beleegyeznek,hogy külföldön lesz és ,,könnyebben" tudnak találkozni vagy valami ilyesmi.:P De remélem hogy együtt maradnak.LUVSzJG.<33
2013. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!