Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem emlékszem sok mindenre az...

Nem emlékszem sok mindenre az estéből, mennyi az esélye hogy volt valami?

Figyelt kérdés

Egyetemista buli volt egy bérelt helyen, alig ittam az este mégis teljesen KO voltam aznap és másnap. Úgy sejtem valaki pakolt valamit az italomba :( A barátaim vigyáztak rám és hazavittek, mennyi az esélye hogy mégis történt volna valami? Azért arra csak emlékeznék ha lefekszem valakivel nem? Amúgy szűz vagyok és az is szeretnék maradni még egy ideig... Nem várok okítást, legközelebb jobban odafigyelek. De ilyen mértékű emlékezetkiesés ugye nem lehetséges? Tuti gyomorgörcsbe leszek míg meg nem jön a havim...

18/L


2012. szept. 28. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:

nézd szűz vagy.Ergo észrevennéd,hogyha megdugtak volna.

vizsgáld meg magad

Írod,hogy vigyáztak rád a barátaid,akkor nem igen történt semmi

2012. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

..........................

menj el dokihoz elsősorban.de ha a barátaid hazavittek,akkor mi történhetett volna?csak nem mászott rád senki...

2012. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Na ez ciki... Legközelebb jobban figyelj oda, és egy pillanatra se hagyd figyelmen kívül a poharad...


Nem tapasztalsz változást? Szerintem észere vennéd magadon ott lent, ha valami nem stimmel.

2012. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát elég szűk gatya volt rajtam az este amit még én sem tudok egykönnyen levenni magamról szóval ha valakinek az sikerült minden elismerésem. Nem tapasztalok változást, csak nagyon ideges vagyok, de majd megkérdezem a barátaim hogy csináltam-e valami butaságot. Nagyon remélem hogy nem.
2012. szept. 28. 17:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem történt semmi.Max szopás.

Szűz vagy,észrevennéd,hogy megdugtak volna.Vagy nem is tudtak volna.MErt olyan szűk vagy még

2012. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából homályok vannak. Hogy hányok (nem hiszem hogy túl kívánatos lettem volna) hogy nem engednek fel a buszra, hogy kivisznek a mosdóból... Nem tudom azért ha leszopok valakit (amit még szintén nem csináltam) megmaradt volna szerintem.
2012. szept. 28. 17:23
 7/10 TOMAtm ***** válasza:

piha jól kiütötted magad,legközelebb figyelj oda mit és mennyit iszol(és h ne keverd mert attól hánysz).nem hiszem h szexeltek volna veled,egyrészt mert akkor véres lenne a bugyid -mivel szűz vagy.azt sem hiszem h egy rókázó nőnek valaki odalógatta volna....bár ki tudja...

remélem tanultál a dologból...:) am ez mindenkivel megesik.

2012. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem ittam sokat, ezért érzem magam nagyon kellemetlenül... Mert azt hiszem beporoztak és ezt annyira egy undorító dolognak tartom. Lenézem az olyan csajokat akik annyit isznak hogy hánynak meg nem tudnak menni, erre velem esik meg ez mikor soha nem szoktam ilyet csinálni. Azt hiszem jobban kell vigyáznom Budapesten... :(
2012. szept. 28. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem lennék a helyedben, az biztos, megérdemelted hahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaa:D:D:D:D
2012. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó szeretés van <3
2012. szept. 29. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!