Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az normális, ha a barátom...

Kláj. kérdése:

Az normális, ha a barátom nővérére féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Most nem az, mert tudom, hogy egy testvér mennyire fontos, nekem is van, én is szeretem, és bármit megtennék érte. De az ő kapcsolatuk beteges, néha azt hiszem nem is én vagyok a barátnője ha nem a nővére. Ha segítség kell neki, akkor a nővére, ha elmegy dolgozni külföldre, a nővérének ír mindennap sms-t, nekem 1 héten kb. egyszer, jobb esetben 2-szer, de rám akkor is sajnálja, mert mindig írja, hogy vissza kell venni a folytonos sms-ekből. Csak én nem látom jól a dolgokat?

2012. szept. 28. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha asaját testvérére vagy féltékeny az már elég beteges,nem az ő kapcdolatuk az,bár lehet az is,de az betegessebb hogy a saját tesójára féltékenykedsz.Akkor egy munkatárs nőre mit csinálnál??
2012. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom miért rakták át ide a kérdést...ez nem családi kérdés??pfff
2012. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hét ez így elég gáz. Nem mondtad még neki hogy rosszul esik neked?
2012. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én meg a húgára....olyan idegesítő nem??:D:D nagyon hülyék vagyunk...állj le el ne mondd neki ..én is titokba tartom közbe meg fel tudnám rugni azt a csajt...:D
2012. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem, mert ma este telt be teljesen a pohár, kint van most külföldön, és egy apróbb segítség kellett neki, és kérdeztem tőle, hogy megoldjam e, és azt írta, "Nem majd tesóm tud mindent, megoldja". Miközbe én is tudok mindent. Igazából ez már csak hab volt a tortán.
2012. szept. 28. 20:56
 6/9 A kérdező kommentje:
Még a felrúgásnál nem tartok, de már nagyon kezd idegesíteni, hogy folyton a nővére az első. Meg akkor volt olyan napokon keresztül, hogy, azért nem találkoztunk, mert ő a nővérénél van, de egyszer nem mondta volna, hogy na te böszme gyere el tesómhoz te is, vagy valami ilyesmi. Mondani meg tényleg nem akarom neki, mert nem akarom megsérteni. Csak mársok.
2012. szept. 28. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Veled van baj és nem a barátoddal. Nem vagy elég jó, hogy jobb legyél egy testvérrénél. Valami gond van veled. Normális testvéri kapcsolata van és téged ez idegesít valamint legszívesebben elszakítanád egymástól. Ha így állsz hozzá akkor abszolult nullán leszel. Veled van a baj, ha nem vetted volna észre!
2012. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és mindjárt engem is felrúgnál, tudom énXD
2012. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neeem! Én véleményekre voltam kíváncsi és nem arra, hogy mindenki nekem ad e igazat! :) Én nem akarom elszakítani Tőle, de nem kívánom neked/nektek, hogy azt érezzétek amit én, hogy talán felesleges vagyok. Ma is írt a testvérének, hogy üzenje meg nekem, hogy az anyám varrja meg a nadrágját, nem ám nekem írta volna meg. Mindenki más beállítottságú, mindenkit más idegesít... engem ez nagyon!
2012. szept. 29. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!