Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit adjak neki ajándékba?

Mit adjak neki ajándékba?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel (Aki olyan számomra mintha a húgom lenne) mostanság kicsit összevesztünk meg most nem vagyunk annyira jóba, mint nyáron és szeretnék neki adni valamit csak nem tudom mi legyen az.

Arra gondoltam, hogy egy dobozba beletennék valami ajándékot és azt leraknám az ajtajuk elé [persze lehet bekopogtatnék és úgy, ne hogy valaki elvigye-- mindegy..]és úgy meglepinek. Írni is akarok neki egy levelet is, csak nem tudom mit csináljak mi legyen az ajándéka..



2012. szept. 30. 09:50
 1/5 anonim válasza:
Tegyél valami olyan ajándékot ami a barátságotokat jelképezi. Amire ha bármikor ránéz te jutsz eszébe róla.
2012. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi :)
2012. szept. 30. 10:10
 3/5 anonim válasza:
Ajándékozhatsz neki pl. egy bekeretezett képet amin a közös fotótok van.:)
2012. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Erről amúgy eszembe jutott valami, lehet hogy fogok neki csinálni valamilyen fotósorozatot és odaadni neki egy albumban, de ezen még persze gondolkodom .. :)

Valami nagyon különlegeset akarok, mert most tényleg nem vagyunk valami rettentő jóba, mert mostanság volt pár problémája és tényleg szeretném meglepni valamivel..)


köszi :)

2012. szept. 30. 11:02
 5/5 anonim válasza:
Ilyen ajándékos békítéssel én is próbálkoztam a legjobb barátnőmnél (olyan volt mintha a nővérem lenne), de nálam nem jött be... sőt még jobban megharagudott (lassan fél éve szóba se áll velem), de mondjuk ez is attól függ, hogy milyen a barátnőd és, hogy szereti-e a meglepiket... ajándékot én is kaptam az ajtóm elé... azokat a tárgyakat, dolgokat össze törve és megrongálva amiket még én adtam a barátnőmnek ajándékba... olyan ajándékot adjál neki amivel tudod, hogy nem bántod meg a közös kép jó ötlet csak nem mindenkinél jön be...
2012. okt. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!