Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek de főleg nők,...

Az emberek de főleg nők, miért ítélik el a lelki beteg embereket?

Figyelt kérdés
Csak a szánalmas jelzővel bélyegzik őket.
2012. szept. 30. 16:53
1 2
 1/12 Rat Poison ***** válasza:
83%
Célzol most a téglafalak közé szorult, hermetikusan elbarikádozott, komplexusos kockafejekre, akik a női pillantásoktól félve utcára sem mernek lépni?
2012. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akár arra is.
2012. szept. 30. 17:08
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes: mindig úgy tudtam, több női szociális munkás, fejlesztő pedagógus, konduktor van...
2012. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 chrishu ***** válasza:
100%

de főleg nők


Ezt kifejtenéd bővebben?

2012. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sok szánalmas bélyegzést kapok tőlük. Aztán csodálkoznak, hogy idegbeteg vagyok.
2012. szept. 30. 17:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Jelenleg is frontint szedek.
2012. szept. 30. 17:38
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

A nők nem szeretik azokat a tehetetlen, szerencsétlen férfiakat, akik egész nap ezen az oldalon sajnáltatják magukat. Bizonyára te ezt személyes támadásnak veszed, holott ők csak olyan erős embert szeretnének maguk mellé, akik képesek őket ellátni, megvédeni mindentől. És mivel ez nem te vagy, ezért fújsz rájuk.


Ne nyavalyogj, hanem változtass, ha nem tetszik valami! Tudod, mindenkinek vannak problémái, de mindenki kénytelen megoldani ezeket valahogy. És képes is. Ha nem képes, akkor az csak azért van, mert semmit nem tesz az ügy érdekében.

2012. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
A 8-as válaszolót kicsit korrigálnám. Nem csak a nők, hanem SENKI nem szereti azokat az embereket, akik negatívak, befelé fordulósak. Még te sem. Bizony ám. Mert te is a vidám, pozitív embereket veszed észre, nem azt aki otthon ül a nap 24 órájából 16-ot a gép előtt. Szerintem neked sem lenne szükséged arra, hogy egy bármilyen beteg embert, legyen az most lelki vagy testi, ápolgass, főleg ha lehetsz olyan emberrel aki vidám, pozitív, erős, jó társaság.
2012. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Off!


Nem jutott még eszedbe,hogy a hagyományos kemikáliákon kívül,esetleg létezik más gyógymód?Például,hogy te magad cuccok nélkül meg tudod magad gyógyítani?


Szerintem megkedvelnének a nők!

2012. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Rat Poison ***** válasza:
100%
Egyébként nem ítélik el. Szimplán csak nem fogadják el párnak maguk mellé, ami - valld be - érthető.
2012. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!