Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a franc van az emberekkel?...

Mi a franc van az emberekkel? Megnéztem a híradót és az utolsó 6 hír csak arról szólt, hogy ki kit és hogyan öl meg vagy bántalmazott. Titeket nem borzaszt el?

Figyelt kérdés
Komolyan olyan lett a híradó, mint valami horror műsor. Nincs másról szó benne csak brutális bűncselekményekkel. Most is az első hír, amit láttam, hogy megöltek egy nőt a lakásán, utána megvertek egy juhászt és felakasztották. Következő hírek meg egy rendőr bozótvágóval támadt rá valakire, meg egy ex pasi bekattant és rálőtt a volt terhes nőjére és annak aktuális barátjára. Az utolsó állatkínzásos dolog már csak hab a tortán.... Ha nem is naponta, de hetente több alkalommal van tele ilyenekkel a híradó. Engem már komolyan felbosszant, hogy milyen emberek között kell élnem. Egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy az ilyen szellemileg visszamaradott emberek mit gondolnak mielőtt cselekednek.
2012. okt. 3. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És ez még csak most tűnt föl?
2012. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Borzasztóvá vált a világ,néha félek emberek közé menni.
2012. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És most, hogy egyre kevesebb pénze lesz az embereknek, csak tovább fog nőni a feszültség bennük és sokakban megjelenik akikben eddig nem volt jelen...
2012. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem. Sajnos már korábban feltűnt, de egy ideje most megint egyre több ilyen eset van. Néha van egy kis pangás aztán kezdődik elölről. Este már inkább én se nagyon megyek sehova szórakozni például, mert lassan nem merem kitenni a lábam.
2012. okt. 3. 14:47
 5/12 MRC31 ***** válasza:

Az emberekben megbújó fájdalom és félelem teszi. Erről többet Eckhart Tolle tud mondani.

Ezen kívül súlyos politikai okai vannak, márpedig az, hogy a polgárokat rettegésben tartsák, mert aki fél az irányítható olyan irányba amerre a nagy gépezet akarja!

2012. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Antimod ***** válasza:

Generálják a félelmet, hogy félj, és lehetőleg emiatt vásárolj többet. (Hiszen "ki tudja, meddig teheted".)

A megoldás egyszerű: ne nézz híradót! Van neted, ott könnyen kiválogathatod, mi érdekel és mi nem.

2012. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A tévének a kukában a helye!
2012. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, híradót már egyre ritkábban nézek, mert a színvonala.. hát a béka feneke alatt van. Ugye vagy ilyen hírek vannak benne vagy a múltkor teljesen kiakadtam valami mellbimbó tapasz izén meg, hogy Britney Spears éppen kivel kavar. Komolyan ennek szerintem nem itt a helye. A végén meg a kis panda született már alap követelmény. :D


"Az emberekben megbújó fájdalom és félelem teszi. " Eddig értem és elfogadom, hogy sok ember rossz érzelmi és életkörülményi helyzetben van. Na, de legyen már egy határ könyörgöm. Azért, mert elhagy a pasim nem fogom megölni őt és a nőjét vagy, mert új tv kell az öreg nénit kirabolni és agyonverni.

2012. okt. 3. 15:12
 9/12 anonim ***** válasza:

A hírműsorok eleve torz képet adnak a világról, mert ott rossz hír számít hírnek. Hallottál már olyat, hogy remek idő volt Balmazújvároson, ideális hőmérséklettel, kellemes napsütéssel, frissítő szellővel. Nem, csak a pusztító tájfunokról és a házakat maga alá temető földcsuszamlásról a felhőszakadás után.

Ugyanez van majdnem minden témában.

2012. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Óriási tévedés,hogy a világban csak borzasztó dolgok történnek!


Rengeteg csodás történés van,de erről a híradó nem tudósít,mert a cél az aggodalomban,félelemben tartás!Az az ember,aki fél és aggódik túl azon,hogy erre a félelemre rengeteg energiát pazarol el,nagyon könnyen befolyásolható a média által!A helyett,hogy a saját életének a felemelésével foglalkozna,az aggodalom által gerjesztett pesszimizmus rabjaként éli mindennapjait!


Kérlek ne hidd el amit mondok,úgyhogy próbáld ki!Ne nézz tévét mondjuk egy-két hétig és neten se olvass híreket!

Közben figyeld magad és a mentális változást!Ennyi időt érdemes rászánni!Kíváncsi vagyok,hogy az eltelt két hét után nézel-e még tv-t!

2012. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!