Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha 20 évesen...

Mit csináljak, ha 20 évesen nem találok munkát?

Figyelt kérdés

1,5 évig dolgoztam korábban, de megszűnt a munkahelyem és azóta semmit nem találok. Ennek már 2 hónapja, a tartalék pénzem lassan elfogy, nem fogom tudni fizetni a társas albérletem, haza azonban nem tudok költözni (nem, valóban nem mehetek haza).


Mindent megpróbáltam, rengeteg helyre beadtam jelentkezésem, hiába... kezdek egyre jobban kétsébeesni, mit tegyek még?


2012. okt. 9. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ideiglenes megoldásként én a helyedben beiratkoznék egy okj-s tanfolyamra, így hivatalosan diák lennék és közben csinálhatnám a diákmunkát, mert abból annyi van,mint a szenny. (Budapesten legalábbis) Közben pedig intenzív melókeresés, valamit biztosan találsz.
2012. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg is járok, pont ezen okból, de a mi környékünkön (Debrecen és térsége), szinte alig van diákmeló, ami van, azért is ölik egymást a fiatalok.
2012. okt. 9. 12:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban.

Én július óta keresek még csak.

Szülők tuti ki vannak lőve? :( Egyéb rokon, barát, haver, párkapcsolat?

Valami kis segély?

23/L

2012. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
akkor lakóhelyváltás. még fiatal vagy, a mai világban pedig sajna hozzá kell szokni ahhoz, hogy nincs minden kartávolságra tőled.
2012. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is július vége óta keresek munkát és egyszerűen semmi... Eddig 70 helyre küldtem el az önéletrajzomat, ebből 3 helyre hívtak be, de egyik helyre se vettek fel.


Egyszerűen kilátástalannak érzem az életem, jelentkeztem a Tescoba árufeltöltőnek, takarítónak, bejárónőnek, pénztárosnak, büfébe, irodai munkákra stb. de vissza se hívnak.


A szüleim engem sem támogatnak, jelenleg a párom az, akire támaszkodhatok, de ez se megoldás, és elég kellemetlen, hogy ennyire rá vagyok utalva.


Ő azzal bíztat engem, hogy keressek, jelentkezzek mindenre ahogy eddig is, és idővel csak mellénk szegődik a szerencse.


Mást én se tudok neked javasolni, ne add fel! Tudom, hogy nehéz...

2012. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem akarom feladni, csak egy hónap múlva, tető nélkül a fejem felet nem lesz túl egyszerű munkát keresni...
2012. okt. 9. 12:44
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez, én sem találok, pedig mindenfélére jelentkeztem már. :(

(Nekem szerencsém van, mert otthon élek, támogatnak, de akkor is... :s)

2012. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Felköltözés Bp-re, olcsóbb albérlet keresése...(miért nem költözhetsz haza? bocs nem kiváncsiság, csak próbálok segíteni)


És ne add fel, hátha akad vmi! Esetleg külföld, de kezdetnek oda is pénz kell.

2012. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5. vagyok


Én vidékről költöztem fel Pestre annak reményében, hogy könnyebben fogok itt munkát találni. Ez egyáltalán nem így van sajnos, lehet, hogy több a munkalehetőség, de egy adott pozícióra sokkal de sokkal többen jelentkeznek, akár több százan is. Tehát azzal se lennél előrébb ha felköltöznél a fővárosba. Én is nagyot koppantam, de nekünk az albérleti szerződésünk miatt most muszáj maradnunk egy ideig.

2012. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most mit vártok, Mo-n munkát találni... én 3 hója nem találok, barátnőm összesen 10 hónapja nem talált munkát amikor is elment közmunkára... én 10-énfogom intézni a dolgokat. Tescoba se vettek fel eddig. El kell húzni az országból ha meg akarunk élni.
2012. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!