Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon mindenki...

Ezen az oldalon mindenki olyan erkölcsös, angyali és jó? Szinte minden kérdést lehurrognak az okostojások.

Figyelt kérdés
Minden kérdés alatt csak ilyen válaszokat látok..mindenkit lenéznek, lehurrognak az emberek:D fura, mert a való életben nem nagyon találkozom ilyen emberekkel, mindenkinek vannak hibái.. de itt aztán tudják osztani az észt ;) Várom ide is az engem lenéző hozzászólásokat:DD
2012. okt. 12. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ugyan már, engem pont azért szoktak itt lepontozni, mert nem vagyok elég jókislány... :))
2012. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
végre valaki:D
2012. okt. 12. 15:17
 3/17 anonim ***** válasza:

Én csak akkor szoktam hurrogni, ha vki leírja, hogy milyen erkölcstelen dolgot követett el, aztán úgy tesz, mintha neki mindent szabad lenne... kb. ilyenek, hogy megcsaltam 3x a páromat, most nem szól hozzám, milyen hülye már... meg anyám nem enged el 14 évesen buliba, pedig nem is innék olyan sokat, hülye p.csa... (jó, sarkítottam, de akadtak olyan kérdések, ahol a haj leszállt a fejemről, hogy milyen "nekem mindent szabad" típusú emberek vannak itt)

egyébként minden kérdésnél belegondolok abba, hacsak nem nagyon alpári vagy nagyon elszállt, hogy mi lehet, mik lehettek az okok, ki mit hibázott egy kapcsolatban stb., és úgy adok választ.

2012. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Irnál példát mire gondolsz?


Az szerintem nem lehurrogás ha valaki leirja a véleményét egy adott dologgal kapcsolatban,ha valaki nem birja a kritikát akkor meg ne tegyen fel kérdést.

2012. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Tudod, arc nélkül mindenkinek nagy a pofája... :)
2012. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az van, hogy olyasmit szólnak le amilyen helyzetbe ők még sosem kerültek:)Aki tudja milyen rossz, az szokott általában használható tanácsot adni. Meg most senki se írja oda, h te ezt rosszul csináltad, de ne aggódj, mert én vmi másban hibáztam:) Na és most majd jól lepontozol, mert leszóltam mindenkit, de nem írtam ide a saját hibáim:D
2012. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyszer lepontoztak azért mert leírtam hogy a fekete a kedvenc színem. Erre le is hurrogtak hogy milyen sötét lelkű lehetek...
2012. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én tényleg nagyon erkölcsös vagyok :)
2012. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez a családi kapcsolatok rovat, nem a szex...:))

Dehogy erkölcsös mindenki. Ha jól megnézed ezt a rovatot,

nem igazán van lehurrogás, vélemény van.

A kérdező kérdez. Ő kéri a véleményt, nem magunktól adjuk...:))

De hidd el, kevés embert kivéve, sokan a legjobb tudásuk szerint válaszolnak..Mármint a normális, korrekt módon

megfogalmazott kérdésre...

Nem nézlek le, de talán kifogtál egy-két ilyet, amiből a fenti következtetést levontad...

De általában normális válaszokat kapsz..mármint a kérdező.

Itt se csak Terézanyuk válaszolnak...:))

2012. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Én is nagyon erkölcsös vagyok..:))

De sajnos, az én koromban már nagyon könnyű a tisztesség..(((

Na, ilyenkor szoktam olyan választ írni, hogy az életet élni KELL. Persze ésszel...

Mert senki sírjára nem írják, hűűű de tisztességes volt..

Mert az erkölcstelen és a szent között nagy ám a távolság..

És ki a fene akar szent lenni...??

Puszi: egy öregasszony

2012. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!