Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ugye az nem baj, ha esténként...

Ugye az nem baj, ha esténként úgy szeretek elaludni, hogy megy valamilyen zene?

Figyelt kérdés

Bekapcsolom a gépet, megkeresem a kívánt albumot, kijelölöm, ráteszem a most játszott listára, kikapcsolom a monitort, elmegyek aludni, és közbe hallgatom. Hol Fankadelit, hol Adele-t, hol Selenát, Caramelt.. igazából a volt barátom szoktatott rá, mert mikor nála voltam esténként mindig zene mellett aludtunk el.. ugye ettől nem lehet függővé válni? Vagy ha éppen nincs kedvem bekapcsolva hagyni a gépet, akkor egy relax cd-t teszek be..

18/L


2012. okt. 13. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, megengedem neked. De a vizet ne folyasd annyit a fürdőben. Puszi.
2012. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

de lehet bizonyos értelemben függővé vállni, hiszen már az vagy: nem tudsz zene/zaj nélkül elaludni.


de sokan vannak így, van aki a tv mellett alszik el... (csak ugye a tvn belehet állitani hogy x idő mulva kikapcsoljon mig a gép csak hibernálja magát-már ha nem akadályoza ebben a futó program)


pszichologusok azt mondják hogy azért van az embereknek szüksége a "zajra" mert a csendben könyebben meghallják a saját gondolataikat, amit szeretnének elkerülni

2012. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj. De tényleg jobb csöndben aludni.

Volt, hogy régebben doom metalra aludtam...

2012. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod bírja, akkor szerintem nem baj. Én viszont nem tudnék veled aludni, mert én csak akkor tudok, ha csend van.
2012. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem baj, de velem sem fogsz 1 szobában aludni, mert én meg tényleg CSAK TELJES CSENDBEN tudok elaludni. Még füldugót is használok! Szép álmokat!!!!!!
2012. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"pszichologusok azt mondják hogy azért van az embereknek szüksége a "zajra" mert a csendben könyebben meghallják a saját gondolataikat, amit szeretnének elkerülni"


Ez baromság. Én is mindig zene mellett alszom el és napközben is folyton megy a zene mikor gépnél vagyok, közben pedig folyamatosan gondolkodom mindenfélén. Elalvás előtt pláne. A zene az csak "háttérzaj". (Persze nem mindig, de azért a legtöbb embernek nem kapcsol ki az agya ahogy zenét hall, a saját gondolataimat pedig én akármilyen hangos zene mellett hallom...)

2012. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez baromság. Amikor suliba jártam, folyton ment tanulás közben a zene. Alvásnál is hagytam- igaz, nekem még csak rádióm volt akkor. Anyám mindig mérges volt rám, hogy állandóan ment a zene. Aztán felnőttem, lett családom, és lecsendesettem. De semmi gond nem származott a zenei múltamból.
2012. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretek zenére elaludni :D és ne vegyük egy kalap alá a zenét meg a többi zajt pl tv-t, mert arra nem tudok aludni én pl.
2012. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig az MTV-re alszok el.Egyik este úgy aludtam el,hogy Justin Bieber képe volt az utolsó,amit aznap láttam.
2012. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!