Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a skinhead...

Mit csináljak ezzel a skinheaddel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az osztályomba jár egy rasszista, aki csak nekünk magyaroknak mondja ki. Bakancsba jár fehér fűzővel, "nagymagyarországos" póló van rajta. Én azt hittem mivel ilyen hungarista így minket magyarokat, nem fog szekálni de tévedtem. Rajta van az a póló ,hogy ne bántsd a magyart ,közben minket kisebbeket meg szekál, van egy nagyon jó tanuló haverom én is az vagyok, rövidítéseket akaszt ránk, pl.: csöves , kukás, csicska stb.. Mivel nagy pofájú erős gyerek, így mi nem merünk visszaszólni, mondtam ,hogy normális nevemen szólítson ,de hiába neki csak kukás és szemetes vagyok. Meg tanár felszólított órán és azt mondta neki ő nem XY hanem kukás. A cigányok osztály harmada az mondták ,hogy meg fogják verni, mert rasszista, órán kijelentette, amikor a romák lógtak. Közben folyamatosan vagánykodik vele, hogy mennyi pálinkát, meg bort iszik. Főleg amikor ilyeneket mond rám, én azt mondom hagyom nem tud érdekelni ( barátnőm is mondta hagyjam a francba majd a cigányok elintézik)de én nem tudom ,hogy mikor. ,de amikor mindenkinek ezt újságolja már idegesítő. Meg mivel városi a jó szendvicseket dobálják, nekem is mondták ,hogy szálljak be de én nem vagyok ilyen , én hálát adok Istenek és a szüleimnek ,hogy tudok mit enni. Minden falatot megbecsülök ami az asztalon van mivel törzsgyökeres mezőgazdászok parasztok vagyunk közel 100 hektár földel így becsülöm ami az asztalon van.

Hogy állítsam le?

Mindenki előtt beéget, vagy majd a cigányok? Cigányok már sokszor megfenyegették. Annyira rossz, hogy cxsak így szólít és ez kezd át terjedni a lányokra, is. Jó hogy van 2 jó barátom és egy barátnőm.

Azt hittem ,hogy hungarista így a magyar testvéreit nem fogja szekálni, de csak azokat.


15F


2012. okt. 15. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd rá. Aki hülye, az hülye.

Majd elintézik mások helyetted.

Tudom idegesítő tud lenni, rám is aggattak már becenevet(csak 1x, de leállt- mert nem érdekelt annyira.)

de hát legyél tőle okosabb;). Ne hagyd,hogy felidegesítsen.

2012. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nagylzs ***** válasza:
Abban biztos lehetsz, hogy ezzel a viselkedéssel saját maga alatt vágja a fát. De ettől még neked rosszul esik, hogy csicskáznak, szekálnak. Mivel erőfölényben van, ezért erővel itt semmire nem mégy. Ha elég nagy az összetartás az osztályban akkor közösen lehetne tenni ellene valamit - de ez nem valószínű, tekintve hogy az osztály egy jó része roma és ők biztosan nem közösködnek a többiekkel. Szerintem próbáld meg elkerülni amennyire lehet, és várd ki hogy valaki mással kerüljön összetűzésbe. Elég valószínű hogy lesz ilyen alkalom. Ha ezt kivárod, akkor tehetsz majd valamit. Például jelented vagy ilyesmi. Tudom akkor meg stréber leszel. De nem azt kell nézni hogy kit minek csúfolnak. Sokkal fontosabb dolog, hogy az ártatlanokat és a gyengék védelme a mások véleményénél. (Tudom nem túl jó tanács, de nekem nincs jobb.)
2012. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zsizsik666 ***** válasza:

"Mindenki előtt beéget"- miért égetne be? A jó falusi szendvicseket nem dobáljuk el, ezt magyarázd meg neki is.

'Minden falatot megbecsülök ami az asztalon van"-ezt is mondd el neki! Magyar földön terem, nem pocsékolnunk. "mennyi pálinkát, meg bort iszik"- te meg mondd meg neki, hogy parasztoknál a minőségi jó falusi pia a menő, a kocsmai hulladék piákat ti nem isszátok :)

Legyél büszke magadra, ezt mutasd is meg neki :)

2012. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én valószínűleg megkérdezném tőle, hogy mivel tartja magát különbnek az általa annyira megvetett cigányoknál. Agresszív, iszik, kötekszik. Ő lenne a jó magyar?

Jó, gondolom nem akarsz vele balhézni, szóval talán ne kérdezd meg tőle, én mindig hebrencs voltam, így megkérdezném, de ha te nem vagy ilyen, akkor hagyd a fenébe, ne vegyél róla tudomást, nézd levegőnek, az ilyeneket ez amúgy is eléggé bosszantja. Egy idő után biztos lesz olyan, aki móresre tanítja.

2012. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. talán beszélgess el vele. Én hungarista vagyok és nem szekálom a magyarokat. Neki sem kéne... de ha a cigányok megakarják majd verni... nem ártana kiállnotok mellette.
2012. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Miculi válasza:

Nos, ha igazi Skin lenne, akkor a magadfajtákat nem bántaná, hisz ahogy írtad úgymond a "munkásosztályba" tartozol és egy vérbeli bőrfejnek pont hogy őket kellene védeniük, ezért mondom, hogy ez a gyerek nem az, Ő csak egy kis beképzelt senki, akinek anyuci meg apuci vett pár "magyaros cuccot" mert az milyen menő. De szegénykém az eszménnyel, a Skinhead lét céljával nincs tisztában. Hagyd rá amit mond, ne vedd figyelembe, mert ha reagálsz azzal csak hergeled. Hidd el visszakapja majd vagy a cigányoktól - ahogy már többen is említették - vagy az lenne a szép ha egy Skin csapatba lépne és kapna egy fejmosást. Talán ajánlhatnál neki egy tippet, hogy milyen király haverjai lehetnének :D

16/L /Skin vagyok, csak azért merem így alázni, ez nem a "mi" fajtánk. Nemhogy azt tenné ami a dolga lenne/

2012. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!