Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Amanda Todd...

Mit gondoltok Amanda Todd esetéről?


2012. okt. 15. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Azt,hogy szépen tönkretették az egész életét.Remélem,visszakapja az,aki ilyet tesz.Amúgy sok ilyen esetről hallani,sajnos nem ez az egyetlen.
2012. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Megsírattam amikor láttam a TV-ben, nálunk ritka az ilyen

Ha velem történne hasonló, én azért se tenném el magam láb alól, hanem össze vissza verném azt aki kötekedne velem

Szomorú hogy senki nem állt mellé, inkább aki sajnálta az is át állt a barmok közé, ezt nem szabad

20/F

2012. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Az volt a baj,hogy nem tett feljelentést.:(
2012. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Én láttam, ki is akadtam rajta rendesen, hogy ilyenek vannak, aztán haverommal rákerestünk teljes sztorira, mert nagyon sokan írták nem csak annyi volt, és tényleg, nem csak egyszer és nem csak melleit villantotta...

Tény, hogy ezért még nem kellett volna meghalnia, de ez azért merőben megváltoztatja a dolgot..

2012. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Szégyen az emberiség.

5-6.-os koromban a 25 fős osztályból 23 ellenem és a barátnőm ellen volt. Igazából mai napig nem tudom, hogy miért de később kibékültünk és ők sem tudták megmondani. Nekem az annyira szarul esett mert sose szóltam senkihez egy rossz szót sem, és úgy kellett minden reggel iskolába mennek, hogy 23 gyerek plusz még nagyobbak akik ismerték az osztálytársaimat folyton csúfoltak meg beszóltak. Minden nap sírtam miattuk és én is gondolkoztam hülyeségeken de túl fosos voltam, hogy meg is tegyem. Azóta már középsuliba járok de még mindig félek minden egyes reggel, hogy nehogy valaki kinézzen magának.


Egyébként Amandát most mindenki sajnálja (gondolom azok is akik körülötte éltek) de amikor szüksége lett volna rájuk akkor nem segített neki senki. Az ilyet sose fogom megérteni. Nem tudom miért jó 1 emberre rászállni ilyen sokan, egyedül van nem tehet semmit és ezt ki is használják. Én ezért nem szeretem az embereket.

15/L

2012. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
60%
Átérzem a helyzetét amit át élt.En is voltam már hasonló helyzetben.Hogy rám szálltak többen mert látták hogy megtehették..Utána én is lelkileg össze voltam törve és elgondolkoztam én is az öngyilkosságon..Az a baj a jó emberekre szállnak rá a bunkó szemét emberek..Sajnálom szegényt. 19/F
2012. okt. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit gondoljak. Persze sajnálom, meg nyilván bármit is csinált, nem elég nyomós ok a halálához. De most mindenki ártatlan báránykának próbálja beállítani, akit a gonosz osztálytársak a halálba kergettek. De csak azért, mert valaki melleiről meztelen képek vannak a neten, még nem szokták így cikizni. Szinte mindennapos eset még itt is, hát még Amerikában.(Pláne, hogy ő volt a hülye, aki megmutatta egy vadidegennek.) Nyilván nem ezért bántották. Ráadásul úgy, hogy többször iskolát váltott. Ha valakit minden helyen kiutálnak, akkor ott lehet, hogy nem a többi emberrel van a baj. Egyébként is voltak zűrös ügyei, nős pasival kavart, ivott, drogozott. Persze, azt írja, minden új osztálytársát direkt fordítottak ellene a zaklatói. Ez esetben az osztálytársak tényleg aljas szemétládák, de én nem tudom elképzelni, hogy ha valaki akit utálnak elmegy a suliból, akkor nemhogy örülnének neki, hanem még tovább zaklatják. Meg aztán a fészbúkon le is lehet tiltani embereket.

Akik megverték, azokat bíróság elé kéne vinni, többen nekiesni egy tini lánynak, erre nincs mentség. De hogy maga a zaklatás mennyre volt komoly, az ködös.

Szóval nem tudom. Az egész sztori nagyon hiányos, és néha tök értelmetlen. Nem szép dolog csúfolni a másikat, de aki hülye(márpedig az biztos, hogy Amanda nem volt egy okos lány), és emellé még hülyén is viselkedik azt mindenhonnan kiutálják. Sajnálom, de valószínű, hogy részben magának is köszönheti, és ezalatt nem csak a mell mutogatást értem.

2012. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
aki utána nézett belinkelné, hogy hol találta a teljes sztorit?
2012. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Nem értem, hogy a szülei miért nem segítettek neki, lehetett volna magántanuló, vagy lehetett volna testőre, járhatott volna pszichológushoz, de azt is megtehette volna, hogy nem jár suliba egy darabig, valami betegségre hivatkozva. Miért nem tettek feljelentést? Ez borzasztó. Nem csak a halál lett volna megoldás. :////
2012. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szegény :( pedig nagyon aranyos lány volt ..
2012. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!