Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon létezik olyan lehetőség,...

Vajon létezik olyan lehetőség, aminek keretén belül külföldön önkénteskedhetnék? (Pl. Olaszország/Ausztria, Németország)

Figyelt kérdés

Alapjában véve elég empatikus ember vagyok, szívesen segítenék másokon, de nyilván magamnak is előrébb kell haladnom. Olaszul és németül tanultam a gimiben, idén érettségiztem, egyelőre nem igazán tudom, hogy mit akarok csinálni, ezért gondoltam ilyesmire, mert 1)segíthetnék 2)nem felejteném el teljesen a nyelvet (Elég nagy pocsékolás lenne)

Tudtok ilyen lehetőségről, vagy álomvilágban élek?


2012. okt. 17. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak, guglival keress rá.
2012. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nyilván nem sikerült gúglival találni, azért tetem fel a kérdést :'D

De azért köszönöm a válaszod! :)

2012. okt. 17. 14:42
 3/5 A kérdező kommentje:

Jééé, de teljesen igazad van, csak annyi szerepelt a kérdésben, hogy "létezik-"...

Ha esetleg valaki tud konkrétan ilyenről, akkor megköszönném, ha linket küldene, vagy ilyesmi.. :)

2012. okt. 17. 14:45
 4/5 Retekszisz ***** válasza:
próbáld meg az EVS-t
2012. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat az EVS-re.


[link]

2012. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!