Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti írnátok a névnapjára?

Ti írnátok a névnapjára?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, akivel egy időben együtt dolgoztam. Jóban lettünk, de kizárólag csak egy jó munkatársi kapcsolatot kell elképzelni. Mindkettőnknek párkapcsolata van. Úgy képzeljétek el, hogy csak a munkahelyen beszélgettünk, munkaidőn kívül soha... tehát még barátságnak se mondható ez, csak jó munkatársi kapcsolat. Neki viszont iszonyat féltékeny a barátnője: ez esetben is elkezdett kombinálni, majdnem ráment a kapcsolatuk. Hozzáteszem a munkatársam ebbe kishíján belebetegedett, mert nagyon szereti a barátnőjét. Én időközben munkahelyet váltottam (ettől az esettől függetlenül, egyszerűen jött egy jobb lehetőség). Az illetővel azóta nem beszéltünk: szerintem ez is azt mutatja, hogy csak jó munkatársi kapcsolat volt köztünk és semmi több... Viszont közeleg a névnapja. Írnátok neki facebookon?? Szívem szerint felköszönteném, mert nagyon jó embernek tartom... De félek, hogy a barátnője majd megint kombinálni kezd emiatt... és esetleg én leszek az aki "bekavar"
2012. okt. 17. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

nézd, nem tudhatod, hogy a lány miért olyan féltékeny, amilyen

kár lenne ezzel hergelni

szerintem a fiú nem fog megsértődni, ha nem írsz, fog úgyis annyi kösdzöntést kapni


én nem erőltetném


ha meg annyira akarod a dolgot, akkor mekérdőjelezném, hogy tényleg nem akarsz tőle semmit? akkor meg jogos lenne a féltékenység

2012. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem látom semmi értelmét.

Nagyon jól látod a helyzetet, a barátnője esetleg jogosnak gondolhatja az eddigi féltékenységét.

Ha fel akarod köszönteni, és gondolod, hogy örülne neki, akkor hívd fel telefonon, vagy pedig küldjél neki egy SMS-t.

A facebook nem jó ötlet semmiképpen sem.

2012. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel ismered, meg jó embernek is tartod illik felköszönteni. Ha nem is az idővonalán, ahol mindenki látja, de üziben írd meg neki. De tényleg csak annyit írj, hogy : "Boldog névnapot! :)" Semmi többet! Gondolom a barátnője csak nem kutakodik a facebookján.
2012. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Sajnos telefonálni vagy privát üzenetet küldeni tényleg nem merek... Sajnos tipikusan olyan lányról van szó, aki kutakodik a barátja után, szórakozni se szokta "elengedni". Azért gondoltam, hogy írok facebookon a falára, mert akkor látja, hogy ennyi és nem több... viszont lehet neki már ez is sok! Mocskos dolog ez a féltékenység...:( Amúgy meg azalatt a pár hónap alatt amig ott dolgoztam, ő rengeteget segitett nekem, mert bevallom elég kókler voltam, ő meg jól értett a dolgokhoz... ezért is vagyok hálás neki, illetve ezért is érzem azt tisztességtelennek, hogy ő önként kisegít engem, én meg adott esetben annyit se tudok mondani, hogy "hé boldog névnapot"... közben mondanám, csak nem merem!
2012. okt. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!