Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok olyan postai címet...

Tudtok olyan postai címet ahová használt ruhákat lehet adományozni?

Figyelt kérdés
Mert pl a Vöröskeresztnek is ki vannak írva gyűjtőhelyei, de mivel vidéki vagyok, nem jutnék el oda, viszont szívesen eladományoznám a használt cuccaim. (Konténer sincs a környéken.) Ötletek, valaki?

2012. okt. 20. 13:02
 1/3 anonim válasza:

Én már leszoktam a konténerekbe dobálásról. Ha olyan a ruha, akkor eladom a neten, vagy odaadom ismerősnek. Ha nincs olyan állapotban, akkor leviszem, és egy zacsiban felakasztom a konténer oldalára.

Nálunk volt botrány, mert kiderült, hogy nem segélyszervezetekhez kerül a ruha, hanem használtruha kereskedőhöz:(

2012. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Add oda a helyi családsegítőnek, védőnőnek,óvodába, iskolába, általában ők is szívesen átveszik, és eljuttatják oda, ahova kell.

Vagy én is tagja vagyok egy jótékonysági szervezetnek Pest megyében, írj privátban, ha gondolod

2012. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ilyesmiről sajnos hallottam már én is :S De kis településen lakom, szóval itt nincs ilyen. Szívesen elküldeném mondjuk megyei (Somogy) központba vagy akárhova, mert ugyan a ruhák jó állapotban vannak, csak nem olyanok amiket megvennének neten, kidobni azért sajnálnám.
2012. okt. 20. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!