Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szalagavatóra hozhatja a...

Szalagavatóra hozhatja a párját egy homoszexuális fiú?

Figyelt kérdés
Elviekben a szűk családot (max. 4 fő), illetve akinek van párja, őt lehet még hozni az iskola álláspontja szerint. Szóval nincs kikötve, hogy csak ellenkező nemű pár lehet. De érdemes ilyen helyre egy párként menni? Amúgy mindenki tudja, hogy meleg vagyok, szóval meglepetést nem okoznék.

2012. okt. 20. 19:47
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
88%
Ha ti felvállaljátok, akkor bátran. Nem lesztek könnyű helyzetben, de tiltani semmi sem tiltja.
2012. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha tudják rólad az iskolában meg a családodban is, akkor nem lehet belőle gond. Ha nem tudják, akkor is viheted, csak akkor azért okoztok majd némi meglepetést.
2012. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Rólam akkoriban csak a család tudta, de így is elvittem. Nem volt semmi gond.
2012. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
86%
Ha tudja mindenki akkor vidd el egy nagy csomag önbizalommal együtt!:)
2012. okt. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
megkérdeztem az anyukámat és azt mondja hozhatja :P
2012. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Vidd el nyugodtan. Én is elfogom vinni a páromat a diploma osztómra. :D Ha a család és a barátok tudják akkor nem lesz gond.


23 meleg F.

2012. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

De jó hogy így felvállalod! Megmelengeti a szívem, tekintve, hogy mindig is szívemen viseltem azt, hogy hogyan viselkednek a homoszexuális lányokkal és fiúkkal, és hogy sokan el akarják nyomni magukban...


Szerintem is bátran vidd el a párod, főleg, ha már tudják rólad, így nem lesz meglepetés, de azért készülj fel esetleges csípős megjegyzésekre. :/

2012. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!