Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudok...

Mit tegyek ha nem tudok belépni a facebook fiókomba?

Figyelt kérdés
Nem fogadja el a felhasználónevet és a jelszót. Lehet, hogy feltörték? Mit tegyek? Help!
2012. okt. 22. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

1. Foglald el magad valami értelmes dologgal.

2. Vágd fel az ereidet.

(ha egy hétig nem tudnál belépni facebookra, pszichiátrián kötnél ki és úgy éreznéd semmi értelme az életednek)

2012. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Törölj ki minden előzményt, sütit, majd indítsd ujra a géped. Ha ez nem segít esetleg próbáld meg másik böngészővel.
2012. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
örülj hogy így történt.
2012. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Állat, barom, nemnormális.
2012. okt. 22. 21:01
 5/15 A kérdező kommentje:
Az elsőnek szolt! Abba valószínűleg nem gondolt bele, hogy a privát üzenetekkel visszaélhetnek! Ez itt a gond!
2012. okt. 22. 21:03
 6/15 anonim ***** válasza:

Na, most komolyan. Én se tudok belépni. Holnap meg jön Anyám, unokái pasijait megnézni a gépen..

Bejelentkeztem (kb 1 hónapja) azóta rá se néztem.

Se nevem, se jelszavam nem tudom.. Azt hittem, tudom, de nem fogadja el.

Égek majd mint a rongy, Anyám azt hiszi, direkt csináltam.

Pedig nem. Csak hülye vagyok hozzá..:((

2012. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom, utolsó válaszoló! Amúgy tesómnak nem fogadja el a jelszavát, nem nekem. Próbálok segíteni. Ha feltörték eléggé kellemetlen, mert ugye a privát üzenetekben turkálhat!!

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz! Az elsőnek az a baj, hogy a piros kézen kívül, nem tudok mást adni.......

2012. okt. 22. 21:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A bejelentkezési oldalon van egy olyan link a jelszó-mező alatt, hogy: "elfelejtetted a jelszavad?"


Kattints arra, és add meg azt az e-mail címet, amivel eddig sikeresen beléptél, majd lépj be abba az e-mail fiókodba, és állítsd vissza a belépési adataidat a kapott e-mailben foglaltak alapján!


Ha valamit nem értesz, kérdezz nyugodtan!


Remélem, sikerül megoldani. :)

2012. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel a piros kezed. Legalább csinálnád úgy, hogy ne legyen olyan tartalom amivel vissza lehet élni. Isten barma.
2012. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
Amúgy, mint olvashattad, más sem tud belépni, szóval ez valami rendszerhiba lehet. Nem kell pánikba esni, erre fel kell készülni, ilyen a facebook élet. Ha már sajátod nincsen.
2012. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!