Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ember volt a legfurcsáb...

Milyen ember volt a legfurcsább karakter, akit életetekben megismertetek?

Figyelt kérdés
Érdekes karaktereket keresek, akikből építkezhetek egy színdarabhoz, szeretném ha írnátok pár valós élményt életetek legfurcsább figuráiról...na jó nem muszáj furcásnak lennie, lehet alap irigy, gonosz, túl kedves, vagy túl naív:)

2012. okt. 24. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Egy mostani osztálytársam.

Karakteres arcú, vékony, sovány alkat.

Mindenről van véleménye, keménykezű, akartos, stréber...a II. világháborút órára pontosan fújja. Jobbikos, de példaképe Erwin Rommel, de nem ítéli el sem Hitlert vagy Sztálint. Volt olyan, hogy régi kommunista éneket énekelt. Borzalmasan furcsa volt először, de mára már megszoktuk. Sokszor nevetségessé fajul az okos és túl udvarias viselkedése.

2012. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajátmagam :D

Ezt mondjuk illene magadtól felépíteni. Gondolom van valami alapsztori, akkor ez azt jelenti, már csak karakterek kellenek.

Személyszerint én is jobban szeretem az események felípétését, de a karakter alkotás igen csak szórakoztató mulatság tud lenni :)


Így amúgy hirtelen, most egy dillis koldust tudnék elképzelni, aki élvezi az életet, nem igazán vesz tudomást a környező világról és nagy életbölcsességgel rendelkezik, amivel segíti a főhőst.


Remélem azért segítettem valamit :)

2012. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 AlinaHella válasza:
100%
egyben nem találkoztam még, de összerakom a furább dolgokat ismerőseim köréből: egyikük például sosem köszön senkinek, nem tartja szükségesnek. a találkozásaink akkor végződnek és úgy, ahogy akarjuk, egyszerűen továbbállunk egy szó nélkül. van, aki cilinderben jár, bakanccsal és frakkal, van, aki magázódik a testvérével (de csak vele, pedig nagyjából egy korban vannak), a másik mindent unalmasnak tart, ami nem játékos, az arra fogékonyaknak feladványokat ad, nem mond ki semmit egyértelműen, nyilvánvalóan, én például a vezetéknevét sem tudom, mert nem árulta el, egymás keresztnevét bizonyos kódként értelmezve fejtettük meg, kérdések segítségével. nem tudom, segítettem-e, de azért egy próbát megért :)
2012. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Első helyre, a legjobb bnőmet rakom... mintha össze olvadnánk mikor együtt vagyunk... akármennyit vagyunk együtt mindig röhögünk mint 2 hülye mert egymás hülyeségeit, vicceit tovább fejlesztjük :D. Mintha a másik felem lenne... sose beszéljük ki egymást.


Második helyre pedig az első lányt, akit megismertem a jelenlegi osztályomból kerül.. aki túl nőies, kecses, fura hangsúllyal rendelkezik . Mert én ennek az ellentéte vagyok . xD. Ő szereti az avonos cuccokat, én pedig a focit nézni.... ő szereti a különféle magassarkúkat, míg én a teniszeket. stb....

16L.

2012. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy magam fogom megalkotni a karakterekt és van is ötletem, de annyira szinessé tudja tenni a dolgot, ha másokat is meghallgatok :D

HÁrmas egy-két karaktered elég hihetetlen :D

2012. okt. 24. 17:42
 6/11 AlinaHella válasza:
volt iskolatársam pedig a számára 3 legfontosabb dolgot ekképp rangsorolta : 1,világuralom 2, macskája 3, nagymamája. csak feketében jár, rockot hallgat, de mellé szereti katy perryt, imádja a macskákat, szerinte mindenhatóak. szerelmes volt egy lányba, 20 000ért vett neki parfümöt karácsonyra, úgy, hogy a lány szinte nem is beszélt vele soha.
2012. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
MOLNÁR LUCA
2012. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Zsizsik666 ***** válasza:

Én ismerek egy angyalmágiával foglalkozó kapaorró gyógyítót, hatalmas a bele, de lehet, hogy csak a mája mondta fel a szolgálatot. És hosszú fehér haja van.

Másik egy kiélt fejű munkatársam, akinek semmi sem jó, mindenkit beköp, de olyan foga van, hogy apókot kiharapja a sarokból, nagyon kancsi és lop a boltból is. Meg állandóan mindenkivel szexelni akar.

Harmadik meg egy jobbikos, állandóan szídja a cigányokat meg a zsidókat. Közben meg cigány a barátnője.

Negyedik meg egésznap vigyorog, itt egy csaj a faluban, olyan pozitív, ha felégne a háza is vigyorogna, de az egész család olyan, ha elmegyek náluk, mintha öt vigyorgó tökfej lenne ott, már rémálmom is volt ettől :D

Ötödik meg egy egyedülálló csávó, éjfélkor ordibál hogy "cicc..cicc..cicc...Cirmoscicc..gyeremár holvagy, esik az eső, stb"

Hatodik egy öreg házaspár, mikor isznak, elkezdenek kiabálni, mindig a politikáról vitáznak:D

...

Áh..még van sok.

2012. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

apám egy karakter.... ha meglátom is röhögöm:)).

Már érzem előre akármit mondok valami marhaságot farag belőle így jó kedvem lesz :))


Az egyik osztálytársam olyan akár egy felhőkarcoló 2 m. és ha táblára kell írjon lehajól mint egy öreg néni, ha be akar menni valahova lehajlítja a fejét, hogy ne törje le az ajtó tetejét a bili fejével, a plafont csoda, hogy nem korpázza be. A lába, akár a parket 45+ xD

2012. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

Van egy gyerek az osztályomban, aki mint új tanuló jött,

apja,német anyja magyar.Elég rosszul beszél magyarul.Tudom,

egy új t-nak nehéz beilleszkedni, de ez már több a soknál:

Nevet minden hülyeségen, pl.olyanokon, ha kosárba vki

mellédob, ápolatlan kinézetű (de nem szegények, mert

van okostelója meg laptopja), meg mindenkinek beszólogat,

órán baromságokat közbeszól, ami nem is vicces, de ő röhög

rajta.Matekból hármasa lett (tudom új tanuló, de...),akkor

meg mér jár a Kazinczyba?Ja, meg egyszer ilyet szól nekem,

hogy törpe, mikor ugyanakkora, mint én, meg ha trollkodik

vele vki, ahelyett, hogy értelmeset visszaszólna, aszongya, h "vagy te", ha egy picit pl.megütöd megy a tanárhoz, mint egy óvodás.Próbáltam neki segítteni a beilleszkedésben,

de maradt ugyanolyan nyomi.Ja, meg amiről nem tehet,

halál ronda.De ha nem szegények, legalább mossa már meg

a fogát!

2012. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!