Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most kaptam munkát a Művelődés...

Most kaptam munkát a Művelődési Házban a falumban. Szeretnék jó programokat szervezni, de nincs sok ötletem. Miket lehetne szervezni, kiket lehetne meghívni (persze olcsón, mert szegény a falu)?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

talán a helyi általános iskola diákjaival lehetne valamiféle belépős előadást összehozni


vagy a falubeli amatőr zenészekkel...


én ebben gondolkodnék

2012. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Falusi Műv. Házban először szervezz különböző szakköröket, ahova heti rendszerességgel eljárnak a falubeliek.

A mi kisvárosunkban van: kézimunka-szakkör, népdal-kör, kertbarátok köre, méhész-szakkör, díszállat-tenyésztők, vagy éppen ebtenyésztők. A szak-körökbe lehet meghívni nevesebb előadókat, szakembereket, kérdezz-felelek délutánokat, estéket szervezni. Persze aki nem tagja a szakkörnek, az is bemehetne ezekre az előadásokra. A szakkör tagjai havi (éves tagdíjat) fizetnének, a nem tagok az előadásokra belépőjegyet.

Majd aztán lehetne u.n. "falunap" keretében, a különböző szakkörökben elért munkákból kiállítás pl. a legnagyobb tök, a legszebb zöldpaprika, akármi, vagy a kézimunkákból kiállítás, a népdalkör műsorrral tudja feldobni a napot, vagy a tánc-csoport is fellép, a helyi citera-zenekar, vagy valami hasonló adná a zenét.


Nézz szét, hogy a környező városokban mi mindent "művelnek" a Művelődési Házakban!!!! :))))

2012. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!