Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy egy nő...

Mit jelent az, hogy egy nő férfigyűlölő?

Figyelt kérdés
Ez az állapot gyógyítható, vagy ha egyszer kialakult az már végleges?
2012. okt. 27. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Én nem várnám meg, míg meggyógyul, keress más nőt, van rengeteg, de igaz kevés a normális.
2012. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Aki csak súlyos felindultságában tesz ilyen kijelentéseket, vagy sok csalódás után, az általában simán rábólint egy új szerelemre(természetesen férfival).


Akinek viszont ez kislánykorából ered például egy hatalmas trauma miatt, az általában "gyógyíthatatlan", ha muszáj így fogalmazni.

2012. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Azt jelenti hogy még nem találkozott velem. Miután engem megismert az egész világot utálni fogja.
2012. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Akikkel eddig én találkoztam és férfigyűlölők voltak, azok egytől egyik k.rvák voltak. De komolyan. Végigmegy rajtuk a fél falu,város és akkor másnap meg azt mondja, hogy a férfiaknak csak "az" kell. És innentől kezdve a férfi hülye, a férfi primitív stb.
2012. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
nagyképű, emancipálódott, feminista, frigid, leszbikus kisfiút, aki nem alázatos.
2012. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek a 2.-kal, én ilyen vagyok, nekem ez kislánykoromból ered, egy hatalmas trauma miatt, és igen, "gyógyíthatatlan", de boldog vagyok így is.
2012. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Ez személytől függő. Én kiskoromban voltam férfigyűlölő, ha lehet így mondani, mert az összes fiú utált engem a suliból! Apukám sem volt túl aranyos. Na szóal utáltam a pasikat. Csak aztán felnőtt lettem és ha hiszed, ha nem a pasikkal jobban kijövök, mint a nőkkel. Megtalálom velük a közös hangot, témát mindent. Na és persze a szerelmet!

Én kinőttem.

Akit megerőszakolnak az egészen más tészta, ne merüljünk ebbe bele, személyiségtől és környezettől függően vagy végleges vagy túl tudja magát tenni ezen.

Így van ez azokkal is akiket molesztáltak (rokonuk vagy idegenek) vagy esetleges orvosi beavatkozás után pl.: abortusz, szülés, vagy esetleges női nemi szervi műtétek közbeni rossz bánásmód miatt alakult ki.

Ez kő kemény pszichológia.

2012. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Tipikus hülye p*csa, akit a saját hibájából vertek át a férfiak és most kollektíven utálja mindet, mert azt hiszi, ők okozzák a gondjait. Kényelmesebb megoldás, mintha belátná, hogy egy idegesítő k*rva, aki elől menekülnek a férfiak.

23N

2012. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Quorra ***** válasza:
28%
Leszbikus.
2012. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 27. 13:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!