Én vagyok a köcsög?

Figyelt kérdés

Ma a járda kellős közepén állt egy bmv x 6-os, én meg kijelentettem, hogy nem itt kéne parkolni. Senki sem fért el. A kedves "matyar" meg elkezd velem üvöltözni, hogy a köcsög ...rva a rohadt anyáddal beszélj így.... HOGY IS?

Ezeknek megvan mindenük, tudásuk csak a materializmusig jut el, úgy védik a tulajdonukat (beleértve az "asszonyt" is), mint a kutyák. Sőt még ők is jobbak. Idetelepítették őket a városomba egy másik faluból, mert állítólag nincs meg a kellő létszám, hogy továbbra is megyeszékhely legyünk. A kormány ingyen biztosít nekik házakat, addig, míg be nem illeszkednek. Osztálytársaim is félnek már hazamenni! Kitúrnak a városból minket! Alig várom, hogy elköltözhessek innen! Egy szeméttelepen élek szinte már!



2012. okt. 27. 12:38
 1/1 Honorare válasza:
Nem te vagy a kocsog... a vilag fordult ki magabol... :(
2012. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!