Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 40 közelében járó kortársaim!...

40 közelében járó kortársaim! Ti is ki vagytok akadva azon, hogy milyen gyorsan múlik az idő?

Figyelt kérdés

38 éves srác vagyok, és le vagyok döbbenve attól, hogy mindjárt itt a 40. Most voltam tizenéves nemrég, mire észbekapunk megöregszünk! 1990! Most volt nemrég, nem igaz?? Akkor voltam 16 éves:D

Más is van így ezzel? Ti hogyan élitek meg az idő múlását?

Ti is biztosan terveztetek korábban, hogy ha ennyi meg ennyi éves leszek, addigra ezt meg azt elérem majd az életben. Nektek mennyire sikerült a terveiteket megvalósítani az elmúlt idő függvényében?

Férfiak és nők véleményére egyaránt kíváncsi vagyok.


2012. okt. 27. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Fogadd el önmagad, és az idő múlását, de amin tudsz, azon változtass. Pl. járj el sportolni, ha eddig nem tetted.


Nővérem 44 éves, de egy huszonéves frissességével és gyorsaságával dolgozik (pedig ügyvezető igazgató, szóval naponta 10-12 órát dolgozik). Jóban van magával, azért is, mert elfogadja az idő múlását, nem görcsöl és idegeskedik.

2012. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!