Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet bejutni egy lakóház...

Hogy lehet bejutni egy lakóház postaládáihoz? A postás hogyan jut be?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha a lépcsőház zárva van, akkor természetesen van kulcsa. Ha nincs zárva, akkor lenyomja a kilincset. Mivel a lakók érdeke, hogy megkapják a küldeményeiket, így van a postásnak kulcsa minden lépcsőházhoz.
2012. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Ha mégsincs, mert pl. tértivevényes küldeményt, vagy csomagot visz (őnekik nincs kulcsuk), de felcsöngetnek az adott lakásba. Ha van otthon valaki, az fentről kinyitja a kaput.

Egyébként a kapun éppen közlekedő lakók is símán beengedik az egyenruhás postásokat ilyen esetekben.

2012. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ha én be szeretnék jutni valahova (barátomhoz meglepiként) akkor hogyan tudnék? :)
2012. okt. 30. 08:46
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Felcsöngetsz a barátodhoz, vagy valamelyik szomszéd, akárkihez, hogy szórólapot hoztál, engedjenek be.
2012. okt. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ha kapu telefon van,és elektromos zár nyitja az ajtót,akkor azon vannak ilyen úgynevezett postáskódok,

ha a nyomógombokkal ezt a kódot büti valaki/bárki,akkor az ajtó kinyílik,

én pizza futár voltam egy ideig ,minden lépcsőházba be tudtunk menni így ,

egy -kettőre még emlékszem :

40-Kulcs szimbólum-7664

1-Kulcs-25-25

1-Kulcs-21-21

3-kulcs-5973

170-Csillag-1713

2012. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!