Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kedves jobbikosok hogy viszony...

Kedves jobbikosok hogy viszonyulnátok ha egy meleg pár költözne szomszédságotokba 2 kis gyerekkel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
ennek mi köze a politikához?
2012. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Érdekel.
2012. nov. 1. 21:45
 3/18 anonim válasza:
67%
Kedves kérdező. Látom téged is megcsapott ennek a balliberális propagandának a szele, hogy a Jobbik fasiszta, rasszista, homofób, cigányholokausztot akar, meg a többi anyámkínja. Elárulom, hogy Jobbikos vagyok, és rohadtul, de nem zavarna, ha egy "meleg" pár költözne a szomszédomba. Ellentmondásosnak tűnik, ugye?
2012. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
még ha gyerekeik lennének?
2012. nov. 1. 22:14
 5/18 anonim válasza:
44%

Második válaszoló vagyok:

Nos ez egy roppant érdekes kérdés. Van az a fajta "meleg", aki büszke a másságára, és az örökbefogadott (mert honann máshonnan lenni gyerekük) gyerekére szinte ráerőszakolja ezt az életmódot. Utána a gyereken áll, vagy bukik, hogy ellenáll ezeknek a hatásoknak, vagy belangyul. Aztán van az a fajta "meleg", aki melegnek meleg, de csak szolidan. A gyereknek hagy választási lehetőséget, és direkt nem is smárol meg ölelkezik meg ilyenek a párjával a gyerek előtt, hogy ne ezt a normát tanulja el, hanem amelyiket helyesnek érzi. Nos, utóbbi esetben engem egy cseppet sem zavar a téma. Előbbi esetben azonban volna mit mondanom annak a két embernek...

2012. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Béranyától is lehet.---
2012. nov. 1. 22:23
 7/18 anonim válasza:
5%
Itt nem az a lényeg, hanem az, hogy a gyerekbe belesúlykolják-e a hajlamaikat. Vágod?
2012. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Hányszor szeretnéd még feltenni ugyanezt a kérdést?
2012. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem sulykolják bele.


Neked sem mondták hogy jaj kicsim heteroszexzuális leszel.


Nekem se mondták hogy jaj kicsim meleg leszel!

2012. nov. 1. 22:28
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Namost a meleg valszeg gyerekkorában a szüleit látta ölelkezni... férfi-nô, mégis meleg lett. Akkor miért ne lehetne heteró ha melegeket lát?

Egyébként nem helyeslem a gyerekfogadást melegeknek. A társadalom sajnos nem fogadja el ôket, a gyerek szegény sokat kapna ez miatt pl suliban... erre is kell gondolni.

2012. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!