Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális a főbérlőnk?

Normális a főbérlőnk?

Figyelt kérdés
Amióta megtudta, hogy költözünk hamarjában, nagyon ellenszenves, bár előtte sem volt belőle hiány. Hetente jött, benézett a bútorok mögé is, és ha egy morzsát is talált a szőnyegen üvöltözött. Valamint nem bírja felfogni, hogy 2 kisgyerek, egy év alatti, nem lehet makulátlan tisztaság. Beleköt, ha a kisgyerek játékai a földön vannak, de minek tegyem el, ha úgy is fél órán belül megint játszani fog?! A konyhából kipakolt mindent 3 hónapja, és eldöntötte, hogy felújítja. Most ott tartunk, hogy van egy üres konyhánk, felvert járólappal és csak a piszok van széthordva. A nappalit is kipakolta, és szerzett bele egy bútort, ami még lapjaiban áll a nappaliba bebombázva. De nem csináltathatjuk meg, leszögezte, mert hogy az az övé, viszont neki nincs most rá pénze. Amióta megtudta, hogy a férjemnek két egészen jó munkahelye lett, azóta eszi a fene, hogy saját lakást tudunk venni, és bármit talál, ami neki em tetszik elkezd kiabálni, hogy majd ott is disznóólat nyittok, mi? Ilyen dolgok nem tetszenek neki pl: A kisgyerek tápszere a mosógépen van, mert a mosógép mellett van csak csap, ahol el lehet neki készíteni, napjában sokszor. Hogy a tápszer miért ottvan? Hozzáteszem, a bútort kipakolta, hogy majd ő vesz, és mi nem vehetünk. Legutóbb vettünk egy ülőgarnitúrát a nappaliba, ha majd költözünk visszük magunkkal és egy szekrénysort. Ki akarta velünk dobatni, mert ez túl modern, nem való nektek (23N és 25 F), de hogy mi már szülők vagyunk. Ez egy fekete műbőr garnitúra üveg asztallal. Ráadásul ránksózta a macskáját, pedig van két kisgyerekünk és azt is utálja, hogy nem engedem be a gyerekszobába se, meg a kanapéra sem. Meg lecseszett, hogy nem vettél neki semmit, amibe aludhat, még azt is nekem kell hoznom. Mert ugye én csak egy nagy párnát tettem le neki. De hát én a macskáját se kértem, mondtam is neki. Azt mondta, neki nem kell, mert a másik macskái nem bírják, elviszi, de akkor mehetünk mi is. Normális az ilyen?

2012. nov. 3. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

de nektek jogaitok vannak

van szerződés???

ott kell hagyni az ilyen se@@fejet a pics@ba

2012. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most az van, hogy lesz egy fix hely, ami a mienk, ahová innen elmegyünk. Addig itt maradnánk, mert 1-2 hónapig még jó. Ha a rezsit nézem, akkor az is nagyon kedvező, a többihez képest. Viszont engem az is zavar, hogy múltkor itthon voltam a kisfiammal kettesbe és bejön a hálószobába a főbérlő és a férje. Csak úgy megjelennek. A férje elkezd kutakodni a férjem fiókjaiba én meg megkérdeztem, hogy hát ő meg mit csinál. Aztán azt mondja, hogy valamit a ő, mármint a főbérlő férje oda rakta el valamijét még múltkor. Nem igazán értettem, de nem hiszem, hogy normális dolog, ez a beállítás, a mi bútorjainkba kutakodás a mi papírjaink között. Ja és nem is úgy akarta kinyitni, ahogy kell a fiókot, ezért letörte az elejét. És még velem üvöltözött, hogy ilyen modern kacatokat kell ide hozni. Mi meg fizethetjük majd a megjavítását, igaz pár ezerből megvan, de akkor is.
2012. nov. 3. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Van szerződés, vagy nincs? Mert arra nem válaszoltál. Ha nincs, akkor a NAV szívesen elbeszélget vele, ha van, akkor akár a rendőrség is. Nincs joga a ti cuccaitok között kutakodni. Én már arra az 1-2 hónapra sem maradnék ott, az biztos. Gondolom a szerződésben le van fektetve minden.
2012. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek betegek. Húzzatok el minél hamarabb.
2012. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Syrakusa válasza:
Jól bírjátok,Én tuti agyonvertem volna már Őket...........elmehetnek a sunyiba az ilyen parasztok.....
2012. nov. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
minek engeded be a lakásba?
2013. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!