Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz az a feltevés, hogy a...

Igaz az a feltevés, hogy a Cunamit a zsidót csinálták? Többi lent.

Figyelt kérdés
És olyat is hallottam, hogy felrobbantottak egy felhőt, hogy eső legyen valamilyen utcai tüntetés ellen.

2012. nov. 4. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Miért kell minden hülyeséget elhinni? Mégis, hogyan csinálhattak volna cunamit?
2012. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
hát persze ... meg a földrengéseket, a vulkánkitöréseket, az esőt, a havat, és minden árvizet ... tulajdonképpen mindent ők csináltak, csak arra várnak, hogy te észre veszed-e
2012. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

És a zsidók miatt kell százszor leírnod a szökőár szót is.

Ha abból indulunk ki, hogy Jézus a zsidók királya, aki Isten fia, akkor Isten is zsidó. Mi meg mind az ő teremtményei. Tehát minden ember zsidó. És ha emberek okozzák a természeti jelenségeket, akkor igaz a feltevés.

Hogy ez marhaság? Persze, hogy az. De nem nagyobb, mint a kérdés.

2012. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tegnap hallottam a kocsmába ezt beszélték. Én bele is szóltam, mekkora hülyeség. Röhejes. :)
2012. nov. 4. 15:33
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát igen mindent amit hallasz a kocsmában azt el kell hinni. Hiszen oda csupa bölcsész és filozófia diplomával rendelkező emberek járnak magas szellemi képességet igénylő vitákat folytatni a gazdaságról, a politikáról és a természeti katasztrófákról.
2012. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy tanult diplomás emberek is járnak kocsmába, úgy mint egy étterembe. Ez nem iskolázottság kérdése. Rosszul tudod.
2012. nov. 4. 17:41
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Irónia értése egyes...
2012. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amilyen zsenialisak, miert ne?
2012. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Hogy ez igaz-e, azt nemtom, de a Sandyt az Iráni Hôsi Ellenállók csinálták, szíriai ( Assad-párti ) segítséggel. Ez a következmény, ha támadják Szíriát és ingerlik az oroszlányt. :D


Monday, October 29, 2012 at 2:44pm


هنالك مصادر تأكد أن إعصار ساندي الذي يضرب امريكا قام بتحريض من أجهزة متطورة جداً يملكها نظام إيران المقاوم البطل و بالتنسيق مع نظامنا الممانع . كما أكدت المصادر أن هنالك خبراء من سوريا ساهموا في هذا العمل .

هذه عاقبة من يهاجم سوريا الأسد و يهدد أمنها .


There are sources confirm that the hurricane that hit the American Sandy instigated by highly sophisticated equipment owned by Iran system resistance hero and in coordination with the recalcitrant system. There are also sources confirmed that experts from Syria have contributed to this work.

This consequence of attacking Syria and threaten the lion. (Translated by Bing)

[link]


( [link] )


XD

2012. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

iiiiigennn!!mi csinaltuk!!

most eppen kozepeuropaba exportalunk par 6-os erossegu tornado-t!!na??ez aztan a kunszt mi??

csomagfelbontaskor vigyazni am!!!!

2012. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!