Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg nem lehet valami...

Tényleg nem lehet valami jobbat kitalálni a tényleges életfogytiglannál?

Figyelt kérdés
A mi pénzünkből etetni gyermekgyilkos roh@dékokat...szerintetek mi lenne a megoldás? Tényleg érdekel.
2012. nov. 6. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ki van már találva régóta, csak nem Eurokonform.
2012. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A tényleges felfüggesztés jó lenne szerintem.
2012. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Már számtalanszor leírtuk, hogy kivégezni valakit sokkal drágább 50 évig bezárni. Másrészt pedig az évtizedekig való rohadás sokkal jobb büntetés, mint a kegyelmes halál.
2012. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*sokkal drágább _mint_ 50 évig bezárni
2012. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én simán elvinném az állatkertbe őket ,hogy a jegesmedve az oroszlán vagy a viziló illetve a krokodilok ,hagy éljék ki magukat...

Simán lenne látogatottság is meg nekünk sem kéne a fizu felét adóként befizetni...

2012. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én pl. nem vagyok halálbüntetéspárti egyáltalán, de a tényleges életfogytiglant sem tartom büntetésnek pl. egy gyermekgyilkosságért. Tv, evés-ivás, séta, miegymás - a mi pénzünkön.
2012. nov. 6. 21:34
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztos nem voltatok még sitten, de egy gyerekgyilkosnak nem csak TV-zésből, evés-ivásból áll bent az élete.

Van ott sex is, nem is akármilyen és rengeteg verés.

Sejthetitek, hogy nem gyorshajtók, vagy adócsaló könyvelők mellé teszik be őket cellatársnak. Ezek jó, ha két évet lehúznak bent és még életben maradnak.

2012. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez igaz? Honnan tudod? Mert a filmekben tényleg ez van. Vagy azt gondolod, hogy a benti lincshangulat elintézi őket?
2012. nov. 6. 21:42
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Kíváncsi vagyok, hogy mikor ül el ez a hisztéria és ürülnek ki a kérdések a halálbüntetéssel kapcsolatban a fórumokról.
2012. nov. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyot mondtál, pihenj egyet.
2012. nov. 7. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!